404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ОПТИМІЗАЦІЯ Е - вітамінне харчування ГУСАКОВ
Ми вже висловлювалися про те, що норми Е - вітамінного харчування гусей-виробників слід збільшити, оскільки недолік токоферолу в їх раціоні, особливо наприкінці племінного сезону, призводить до погіршення якості статевих клітин, зменшення обсягу еякулятора. Про це свідчили результати наших досліджень. Надалі було вирішено уточнити норми вітаміну Е для гусей, використовуваних при штучному заплідненні гусок.

Мускусна качка тісноту не любить
У минулому випуску «ДЖіХ» була надрукована добірка матеріалів про мускусних качок в господарствах аматорів. Практика - це добре, а ще краще, коли вона підкріплена науковими дослідженнями. Сподіваємося, стаття заступника директора з наукової роботи ГУП ППЗ "Благоварского" М.М. Гільфанова зацікавить як власників мускусних качок, так і тих, у кого в планах обзавестися цієї чудової птахом, і підкаже заходи підвищення її продуктивності.

Холмогорський ГУСИ. Стандарт породи
Як ми і обіцяли, публікуємо стандарт на холмогорских гусей, який "народився" у Всеросійському суспільстві любителів птахівництва. Його творці багато радилися з розвідників, довго обговорювали і ось нарешті, стандарт цей побачив світ.

ОСОБЛИВОСТІ ГОДУВАННЯ КАЧОК
Протягом 6-8 місяців качки несуть 100-150 яєць. Їх маса 70-80 грам, вміст води - 70%, білка - 13,5%, жиру - 14,5%, мінеральних речовин - 1%. Раціон качок перед початком яйцекладки повинен містити: 25% комбікорму для курей-несучок, 25% висівок пшеничних, 40% дерті вівсяної, 10% дерті пшеничної.

Спосіб санації товарних яєць
Збудники інфекційних хвороб птиці передаються найчастіше через яйце. Це - сальмонели, туберкульоз, кокові інфекції, кампілобактеріоз, псевдомонозу, кишкова паличка. У повітрі пташників постійно знаходиться від 1,5 до 5,0 млн./м3 мікроорганізмів, вони накопичуються на шкаралупі і число їх може коливатися від 300 тисяч до 3 мільйонів і більше.


   2010