404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ВИРОБНИЦТВО яєчного порошку
Серед способів консервування яєць одним з найстаріших і кращих є сушка. Способи сушки вмісту яйця поділяються на дві групи: пластинчастий і у вигляді розпилення меланжу, тобто виробництва яєчного порошку.

Інкубація яєць: Прижиттєва оцінка розвитку зародків (частина перша)
Завданням інкубації є створення таких умов, при яких розвиток і зростання зародка протікали б найкращим чином. Тому в основі біологічного контролю лежать спостереження за ростом і розвитком зародка, зростанням внезародишевих оболонок, використанням білка та жовтка, своєчасністю закінчення інкубації, якістю виведеного молодняку.

ЯКІСНІ ЯЙЦЯ: ЯК ОТРИМАТИ І ЗБЕРЕГТИ
Кури, трапляється, несуть яйця без шкаралупи. Найчастіше причина не в нестачі кальцію, а у хворобі, яку у курей, індиків, гусей і качок викликає плоский черв'як-сисун - трематода. Вона поселяється у молодняку в сліпому виросту стінки клоаки, а у дорослих особин - в яйцепровід, клоаці і прямій кишці. Паразити можуть прижитися і в організмі диких птахів, від яких заражаються домашні.

СТАРІ ЛИСТИ (Любителям юрловскіх голосистих курей)
Йдуть з життя птахівники-ветерани, і тут згадуєш, що життя наше коротке. І все ж за її недовгі роки сильно захоплені люди можуть встигнути багато.

Інкубація яєць: Прижиттєва оцінка розвитку зародків (частина третя)
Прижиттєва оцінка розвитку зародків (частина третя) За даними Н. П. Третьякова, з яєць, що мають ламану окресленість меж пуги, і з яєць, що мають рівну окресленість пуги, - отримували різний висновок - 80,5 і 56,2, 89,0 і 32,0% від числа яєць качок, перенесених на висновок, і 96,1 і 70,9 з яєць кур.


   2010