404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Жива маса цесарок волзької білої породи та їх відтворювальні якості
В.А. Забіякін Марійський державний університет Актуальність: З літературних джерел [1,2] відомо, що надмірне підвищення живої маси птиці, особливо в дорослому стані, призводить до погіршення її відтворювальних якостей. Для визначення параметрів відбору цесарок по живій масі (у віці комплектування племінного стада) була проведена оцінка відтворювальних якостей самок, з різною живою масою в 12 і 20 тижневому віці.

Спосіб санації товарних яєць
Збудники інфекційних хвороб птиці передаються найчастіше через яйце. Це - сальмонели, туберкульоз, кокові інфекції, кампілобактеріоз, псевдомонозу, кишкова паличка. У повітрі пташників постійно знаходиться від 1,5 до 5,0 млн./м3 мікроорганізмів, вони накопичуються на шкаралупі і число їх може коливатися від 300 тисяч до 3 мільйонів і більше.

Пір'я
«Птаха впізнають по пір'ю». Ця народна мудрість відображає той науковий факт, що перо - це унікальне утворення, що зустрічається тільки в одного класу тварин. Справді, пір'я має жодна з існуючих зараз груп живих організмів, крім птахів, і немає свідчень, що вони були у якої-небудь вимерлої групи. Роль оперення в життя птахів важко применшити.

Що потрібно знати про домашню інкубації
Багато читачів (особливо останнім часом) просять розповісти, як самому зробити простий домашній інкубатор. Ми неодноразово про це писали, приводили креслення, але, як мовиться, немає межі досконалості.

«Павлівки і Орловки» 1898
# Як то восени мені довелося бути в Москві. Першим моїм справою було відправитися в сад Товариства акліматизації. Там мені впали в око дві породи курей, небачених мною ніде до тих пір, одна з них нагадувала за формою тіла султанських курей, за кольором-золотих падуанок, інша нагадувала малайських, тільки з густою борідкою, бакенбардами і зігнутим дзьобом.


   2010