404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Інкубація яєць: Біологічний контроль в процесі інкубування
Біологічний контроль за процесом інкубації є засобом управління розвитком зародків птахів. Біологічний контроль повинен проводитися систематично протягом усього сезону інкубації. Призначення біологічного контролю полягає головним чином у тому, щоб покращувати результати інкубації до можливого в даних умовах межі і попереджати їх погіршення.

Про домашній птиці і її звички
Крупиця за крупицею збираються відомості про домашній птиці і її звички. Окрім наукових експериментів велику цінність представляють результати спостереження птахівників-аматорів. Чим більше людина буде знати про домашніх пернатих, тим успішніше він зможе розвивати птахівництво. Давно помічено: у птаха є розум і характер.

Білковий і мінеральний обмін в організмі перепелів
Л. Лісунова, В. Токарєв, Новосибірський ГАУ Живильні речовини, потрапляючи в організм тварин, беруть участь у складних фізіологічних реакціях, що відбуваються в клітинах, органах і тканинах. У зв'язку з тим, що показник перетравності як результат діяльності травного тракту повністю не дає уявлення про обмін речовин, ми вивчили баланс азоту, кальцію і фосфору у перепелів.

КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ЯКОСТІ
В управлінні якістю всезростаючу роль відіграє комплексна оцінка якості продуктів. На всіх рівнях управління виробництвом є інформація про якість продукту, яку можна безпосередньо використовувати при прийнятті рішень щодо регулювання якості.

Охолодження тушок зануренням у воду. Частина1
Найбільш поширеним промисловим способом охолодження птиці є охолодження шляхом занурення в холодну воду з попередніми зрошенням тушок водопровідною водою або без нього.


   2010