404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Інкубація яєць: Біологічний контроль в процесі інкубування
Біологічний контроль за процесом інкубації є засобом управління розвитком зародків птахів. Біологічний контроль повинен проводитися систематично протягом усього сезону інкубації. Призначення біологічного контролю полягає головним чином у тому, щоб покращувати результати інкубації до можливого в даних умовах межі і попереджати їх погіршення.

Пакування
Основна мета розливу - захистити продукт при його зберіганні і транспортуванні від механічних, кліматичних та біологічних впливів, а також зберегти якість продукту і забезпечити його споживчу привабливість. За призначенням упаковка може бути різною: споживчої, групової, збірної, транспортної.

Характеристика курей фінального гібрида кросів селекції ФГУП ППЗ "Свердловський"
Характеристика курей фінального гібрида кросів селекції ФГУП ППЗ "Свердловський" Показники "Родоніт 2 " "Е 21 " Несучість курей за 72 тижні життя на несучку, шт.

Нормативні вимоги на інкубаційні яйця і добовий молодняк фазана
Габузов О.С. та ін Нормативні вимоги на інкубаційні яйця і добовий молодняк мисливського (гібридного) фазана. ЦНДЛ Главохоти РРФСР, Москва, 1987 р. 4 с. ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЗАПОВІДНИКІВ ПРИ РАДІ МІНІСТРІВ УРСР Центральна науково-дослідна лабораторія мисливського господарства і заповідників «Затверджую» Заступник начальника Головного управління мисливського господарства і заповідників при Раді Міністрів РРФСР В.

Про домашній птиці і її звички
Крупиця за крупицею збираються відомості про домашній птиці і її звички. Окрім наукових експериментів велику цінність представляють результати спостереження птахівників-аматорів. Чим більше людина буде знати про домашніх пернатих, тим успішніше він зможе розвивати птахівництво. Давно помічено: у птаха є розум і характер.


   2010