404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Про домашній птиці і її звички
Крупиця за крупицею збираються відомості про домашній птиці і її звички. Окрім наукових експериментів велику цінність представляють результати спостереження птахівників-аматорів. Чим більше людина буде знати про домашніх пернатих, тим успішніше він зможе розвивати птахівництво. Давно помічено: у птаха є розум і характер.

Інкубація яєць: Подих зародка (частина друга)
Дослідження Л. А. Бражникова дають уявлення про деякі особливості видових обміну газів в яєць качок. У період з 9 на 26-й день інкубації яйце качки виділяє 6602,7 см3 вуглекислоти і поглинає 9169,1 см3 кисню, що відповідає дихального коефіцієнту 0,727 в середньому за період.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ Носкість КУР?
Щорічно в осінньо-зимовий період кури починають набагато гірше нестися, а то й зовсім перестають. Причина одна - птахам, як і людям, не вистачає вітамінів. От тільки де їх взяти взимку, якщо навіть влітку, коли вдосталь зеленої трави, потреби птиці у вітамінах забезпечуються лише на 30%.

Гусячий жир. Його застосування в народній медицині.
Здавна на Русі, та й у багатьох інших країнах користувалися гусячим жирам як лікувальним і профілактичним (при застуді, пневмонії, псоріазі, екземі і т.д.), так і косметичним засобом. Ось тільки деякі поради та рецепти.

Інкубація яєць: Режим інкубування (частина друга)
Режим інкубування (частина друга) У таблиці 6 наведено дані, що характеризують розвиток зародків в яйцях, одночасно закладених в інкубатор "Рекорд-39" різним чином (М. В. Орлов). Яйця контрольних груп закладали за схемою інкубатора "Рекорд-39": зверху і знизу закладається партії були яйця з зародками, які мали до цього часу возрасг 9-12 днів. Яйця дослідних груп закладали за схемами інкубаторів "Комунар" і "Укргігант": три або два ряди лотків закладали зверху поспіль і під останнім поряд були яйця, закладені на три дні раніше.


   2010