404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Птахівництво

Останнi доданi статтi


1: Розведення страусів в умовах ферм
У неволі страусів стали розводити з початку 18 століття в Південній Африці. До Америки, до Південної Каліфорнії, перший птах була завезена в 1882 р. Пізніше цей птах з'явилася на фермах в інших штатах.
   Додано: 24.10.2011

2: Ньюкаслської хвороби ПТИЦІ
Ньюкаслська хвороба (колишня назва - псевдочума, атипова чума) - особливо небезпечна висококонтагіозна вірусне захворювання птиці, головним чином курячих, що характеризується ураженням нервової системи, респіраторних і вісцеральних (внутрішніх) органів і високою смертністю.
   Додано: 24.10.2011

3: Інкубація яєць: Прижиттєва оцінка розвитку зародків (частина четверта)
Зародок повинен займати правильне положення: уздовж малої осі яйця головою вправо, якщо яйце розташоване тупим кінцем від спостерігача, а гострим до спостерігача.
   Додано: 24.10.2011

4: Переривчасте освітлення при вирощуванні курчат-бройлерів
М. Зонов, доцент, к.с.н., Ставропольський ГАУ Проблема енерго-і ресурсосберженія в промисловому птахівництві загострилася при високому рівні споживання електроенергії для виробництва кормів та освітлення пташників, особливо при утриманні поголів'я в безвіконних приміщеннях. Від раціонального нормування штучного освітлення залежать фізіологічний стан птиці та її продуктивність. При нормуванні світлового режиму слід чітко розрізняти два фактори: явище фотоперіодизму (тривалість) та інтенсивність освітлення.
   Додано: 24.10.2011

5: Профілактика - це не тільки вакцинація (про хвороби птахів)
Гідний опір інфекції здатний надати лише здоровий організм. Неповноцінне харчування, скупченість, погіршення внутрішнього мікроклімату пташника, а також зараження паразитами послаблюють організм, знижуються продуктивність і якість племінного поголів'я. Мета кожного власника приватного господарства (в тому числі і племінного розплідника), насамперед - підвищення стійкості птиці. А завдання ветеринарних працівників - грамотно допомогти йому в цьому.
   Додано: 24.10.2011

6: ЗА Капустянка Полювання КУРИ
У радгоспі "Астра" Воронезької області, де я колись була на переддипломної практиці, рядки з висадженої квіткової розсадою поливали слабким розчином карбофосу з лійки без сита. Сторонні запахи відлякують капустянку. Полив темно-рожевим розчином марганцівки теж допомагає. У мене в городі капустянки вистачає.
   Додано: 23.10.2011

7: Режими шпаркі птиці
Режими шпаркі, що застосовуються для обробки птиці в найбільш поширених апаратах шпаркі птиці гарячою водою, наведено в табл. 3. М'які режими шпаркі застосовують у тих випадках, коли технологією передбачається охолодження неупакованих тушок (в полімерну плівку) на повітрі з наступним заморожуванням: жорсткі режими - коли тушки охолоджують у крижаній воді і (або) після охолодження їх упаковують в пакети з полімерної плівки і заморожують в упакованому вигляді.
   Додано: 23.10.2011

8: Перспективи застосування сухого пальмового жиру як фактора регуляції рівня доступної енергії
Подобєд Л.І. , Доктор с.-г. наук, професор Інститут тваринництва УААН, м.Одеса Зростання генетичного потенціалу у птаха інтенсивних кросів закономірно супроводжується ускладненням системи її годування.
   Додано: 23.10.2011

9: У Брянській області любителі птиці та кролів створили Товариство (БОЛПК)
У Брянській області любителі птиці та кролів створили Товариство (БОЛПК), яке стало відділенням Всеросійського товариства любителів птахівництва (Волп). Довго місцеві разводчікі думали над цією темою, обговорювали її між собою, та тільки взятися за організацію ніхто не викликався.
   Додано: 23.10.2011

10: Технологічні прийоми, що підвищують якість молодняка
Л. Попова Р. Ерігіна РГАУ-МСХА ім. К. А. Тімірязєва Рівень найважливіших біоекономіческіх показників, таких, як висновок, життєздатність молодняку ??і продуктивність, безпосередньо залежать від якості інкубаційних яєць і зокрема від їхньої маси. Встановлено високу позитивна кореляція між масою інкубаційних яєць і виведеного молодняку.
   Додано: 23.10.2011

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36]

   2010