404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Готуй техніку взимку
Під час посівної для техніки особливо важлива надійність, а це означає, що до початку сезону трактора і сівалки повинні бути приведені в повну готовність. Але як працювати, якщо зношеність машин в російських господарствах доходить до 80%, а на нову техніку не у всіх є кошти? Кожне підприємство вирішує ці проблеми по-своєму.

Інструкція по установці примусового блокування з механічним приводом
При установці примусового блокування міст необхідно зняти з автомобіля і розібрати. На фото 1 представлені: комплект примусового блокування, що складається з допрацьованого диференціала, осі, механізму включення, муфти рухомий і повідця включення.

Все, що ви хотіли дізнатися про дифференциалах, але боялися запитати
Що таке диференціал Диференціал - це пристрій, що розподіляє потік потужності від двигуна до інших елементів трансмісії. У автомобілі з приводом на одну вісь використовується тільки один диференціал, міжколісний, в повнопривідному їх цілих три - два міжколісних і міжосьовий.

Робота на весь сезон
У сільському господарстві важко обійтися без обприскувачів. Вони потрібні при таких операціях, як боротьба з бур'янами, шкідниками та хворобами рослин.

Повна (100%) примусове блокування
При такому типі блокування, диференціал фактично перестає виконувати свої функції і перетворюється на просту муфту, жорстко зв'язує півосі (або кардани) між собою і передавальну їм однаковий крутний момент з однаковою кутовою швидкістю.


   2010