404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Гайлард
Гайлард іноді плутають з рудбекія, і це зрозуміло, тому що обидва рослини відносяться до сімейства айстрових. Гайлард - це багаторічна, красиво квітуче, сильно гіллясте рослина висотою до 50-70 см.

Рудбек
Цей чудовий квітка, видали привертає увагу перехожих, отримав свою назву на честь відомих шведських ботаніків - батька і сина Рудбек. До складу роду входить більше 30 видів однорічних, дворічних і багаторічних, трав'янистих, кореневищних рослин, які ростуть в Північній Америці.

ДІЛЯНКИ БУВАЮТЬ РІЗНІ
Втомившись від кам'яних обіймів міста, ми із задоволенням відпочиваємо у вихідні дні в лісі. Ще зовсім недавно, придбавши клаптик землі, багато начисто вирубували всю існуючу рослинність. Особливо часто це траплялося з деревами. Отримати ділянку в лісі, особливо сосновому, вважалося просто невезінням.

НАШІ УЛЮБЛЕНІ Флокс
Флокси в саду по своїй декоративності серед грунтових багаторічників займають провідне місце, поступаючись лише тільки півонії. У садовій культурі найбільш поширені кущові види флоксів, особливо флокс волотистий. Яскрава, соковита забарвлення, рясне і тривале цвітіння, приємний аромат, відносна стійкість до зрізку і дивовижна невибагливість на клумбі зробили їх дуже популярними квітами у садівників.

Спорудження альпінарію
Можна подумки уявити альпінарій, який міг би прикрасити Ваш сад, але не завжди точно вдається втілити те, що існує на плані або є у Ваших сусідів. Будь альпінарій характерний своїми особливостями і залежить від місцевих умов. Найзручніше споруджувати альпінарій на горбистій, нерівній місцевості. Будувати на рівній ділянці - робота дуже трудомістка, потребує до того ж великих фінансових витрат (підвезення грунту, каміння тощо).


   2010