404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ТУРБОТИ Квітникарі У СЕРПНІ
вгуст - останній місяць літа, яке ми з таким нетерпінням очікували і яке пролетіло так швидко. З приходом серпня наші сади набувають ні з чим не порівнянний наліт м'якої смутку.

Біла бузок в моєму саду
Серед безлічі відтінків бузку, від ніжно-рожевого до червонуватого, від лілового до темно-фіолетового, білий бузок - це щось особливе. Але бузок, про яку я хочу розповісти, ще дивовижніше. Це видова бузок амурський. Таке незвичне словосполучення все частіше вживають наші ландшафтні архітектори, садівники і просто любителі рідкісних рослин. Закладаючи сад, кожен намагається підібрати рослини так, щоб він цвів безперервно весь вегетаційний період і був красивий не тільки влітку, а й взимку.

Перетворити недоліки ДІЛЯНКИ В ГІДНОСТІ
Як часто доводиться чути від садівників, що вони не можуть облаштувати свою ділянку так, як хотілося б, так як він .

Астильба прикрасить будь ДІЛЯНКА
У астильби є одна незаперечна перевага - завдяки своїй невибагливості вона добре відтіняє красу інших рослин в композиції. Та й у масивах її пухнасті суцвіття виглядають дуже виграшно. Останнім часом її все частіше можна побачити не тільки на садовій і дачній ділянці, а й на балконі - адже це одне з багаторічних садових рослин, яке з успіхом можна вирощувати в домашніх умовах.

Магонія - королева сплячого саду
Магонія являє собою вічнозелений чагарник з сімейства барбарисових. Залежно від виду розміри її коливаються від 0,5 до 4 м у висоту і від 1,5 до 5 м в діаметрі.


   2010