404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ЯКІ БУВАЮТЬ ТРОЯНДИ
Існує багато десятків тисяч сортів троянд, і щороку створюється близько тисячі нових. 30 років тому класифікація троянд грунтувалася на сортових групах, таких, як чайно-гібридні, фдорібунда, поліантові, ремотантние, плетисті і ін Приналежність до сортовий групі визначала практично всі основні властивості сорту - зростання, величину квітки, суцвіття, стійкість в "польових умовах "і т.

Живцювання і ділення бульб жоржин
Тривалість життя Корнеклубни жоржини становить 4 - 5 років. Нові бульби зав'язуються лише на пагонах поточного року, а старі при цьому товщають, поступово відмираючи за вказаний період часу. Для відновлення зростання нових кореневищ і кореневих шийок з пазушними нирками застосовують два способи вегетативного розмноження: живцювання жоржин і ділення Корнеклубни.

Розведення лілій
Квітка чистоти і цнотливості Приводом для підготовки матеріалу про лілеї послужили дві картинки цих чудових квітів на подвір'ї моїх сусідів. Років п'ять тому колишній власник обійстя працював в організації з продажу насіння овочевих та квіткових культур. Він висадив кілька цибулин лілій, привезених з Голландії. Краси вони дивовижною. Але більше вражає те, що ці пещені голландки, що звикли до ідеальних умов утримання, витримали практично повна відсутність догляду за ними протягом трьох років.

Правдива історія про колючому квітці
Будь-який самий просунутий ландшафтний дизайнер рано чи пізно розуміє, що все, що він створив, лише жалюгідна подоба створеного природою. Краса гірського струмка, лісового яру, річкового каньйону, синіючий лісової дали незрівнянно багатшими найкращого паркового ландшафту або штучної вишуканості регулярного квітника.

СЛОВО НА ЗАХИСТ МАКОВ
Дуже часто на весняних ярмарках чомусь продавців, що пропонують маки, обходять десятою дорогою, вже заздалегідь боячись зв'язатися з «неблагонадійним» квіткою. Поширена думка, що всі маки містять наркотичні речовини. Чи дійсно варто боятися вирощувати у себе на ділянці це дивно красива рослина - мак? Насправді, законом заборонено вирощування тільки маку снодійного (опійного) і його сортів.


   2010