404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


САДОВА ЗОЛУШКА
Придивіться уважніше до герані і запросіть їх в свій сад. Це чудові квіти. Хочеться відтінити троянди і заповнити пустоти між кущами, додати кольору або, навпаки, згладити строкатість, - герані допоможуть. Видів і сортів гераней багато. Карлики і гіганти, солнцелюбівие і тіньовитривалі, посухостійкі і солнцелюбівие, красиво квітучі і декоративно-листяні і навіть бульбові - всі ці садові герані невибагливі, морозостійкі і дуже ефектні.

Сад, де квітнуть піони
У кожної квітки свій характер. Ранній крихітний крокус тому і хороший, що перший, що його ніжні пелюстки шовковисті зворушливо пробиваються крізь відталу грунт.

ВИРОЩУВАННЯ Гербер
Гербера має великі, красиві і яскраві квіти, які привертають до себе увагу і користуються великою популярністю. Відомо близько 70 видів цієї багаторічної трав'янистої рослини.

Неопалима Купина
Рослина це зустрічається в садах нечасто. Тим часом це досить гарний багаторічник. Назва, що стоїть в заголовку, прийнято в народі. Офіційна назва - ясенець. Чому ж так незрозуміло і загадково охрестили його в народі. Справа в тому, що ясенець - сильний ефіронос. У спекотний літній день краще не робити ніяких робіт навколо куща, не доторкатися до нього, бо можна отримати сильний опік.

Вимушений полив.
Автор - Сергій Дьяков. Обіцяний випуск про вкорінення живців винограду, я думаю, доведеться відкласти, тому що в наступила спеку (якщо у Вас зараз зарядили дощі, то можете не читати цей випуск, але не забувайте, що настане і спекотна погода) самим трепетним питанням є збереження врожаю овочів , а саме як правильно зробити полив.


   2010