404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ПАНАЦЕЯ від нечистої сили
Це дивне рослина, на жаль, мало поширене в наших садах, а воно дуже добре способн6о переносити наш непередбачуваний клімат. І назва його цілком відповідає його зимостійкості - морозник. Чи знаєте Ви, що морозник був вперше описаний в ХVIII столітті знаменитим натуралістом Палласом. Він побачив морозник, подорожуючи по Росії. Дивовижне рослина з великими білими квітками, що ростуть прямо з-під снігу, так потрясло Палласа, що він і назвав рослина морозником.

Лілейник
Лілейник в Китаї і Японії відомий з глибокої давнини. Рослини дуже декоративні протягом усього сезону. Вони утворюють пишні великі кущі зелені з прикореневих листя і великих воронковидних квіток. Його схожі на лілії квіти традиційно мали найрізноманітнішу забарвлення - жовту, помаранчеву, червоно-оранжеву.

Лимонник і актинідія
Лимонник і актинідія були введені в культуру дуже давно, але інтерес до них в аматорському садівництві виник лише в кінці сімдесятих років минулого століття, коли на присадибних ділянках почали поширюватися різні екзотичні рослини.

Астильба
Останнім часом астильбу все частіше можна побачити не тільки на садовій і дачній ділянці, а й на балконі. А чи знаєте Ви, що це одне з багаторічних садових рослин, яке з успіхом можна вирощувати в домашніх умовах. Її кущі з ажурними довгими мітелками з численних квітів однаково хороші і в невеликій групі на газоні, і вздовж доріжок, і в поєднанні з іншими однолітниками і багатолітниками.

РОСЛИНИ, не вимагає великого відходу
З цієї групи рослин потрібно вибрати тільки добре зарекомендували себе. Це малопріхотлівие ялівці. Різні види ялівцю звичайного, козацького, карликові й почвопокривні. Добре будуть рости на піщаній сухому грунті серед каменів гірські сосни.


   2010