404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сухоцвіти Украса ЗИМОВІ БУКЕТИ
Самі безсмертні з безсмертника Безсмертник - однолітник, однак, посадивши його одного разу, ви будете милуватися його квітами багато років, причому не тільки влітку, але й цілий рік. Вони складаються з плівчастих лусочок, зібраних у кілька рядів навколо яскраво-жовтого, чорно-жовтого, рожевого і т.

Неопалима Купина
Рослина це зустрічається в садах нечасто. Тим часом це досить гарний багаторічник. Назва, що стоїть в заголовку, прийнято в народі. Офіційна назва - ясенець. Чому ж так незрозуміло і загадково охрестили його в народі. Справа в тому, що ясенець - сильний ефіронос. У спекотний літній день краще не робити ніяких робіт навколо куща, не доторкатися до нього, бо можна отримати сильний опік.

Фацелія
Фацелія (назва означає "пучок" - за будовою суцвіть) налічує близько 80 видів походять з Північної і Південної Америки. Її вирощують як неперевершений медонос і кормову траву в усіх грунтово-кліматичних зонах України. Зустрічається вона і в дикому вигляді. Щоб забезпечити медозбір, а це до 500 кг / га, культуру потрібно висівати в кілька строків протягом квітня-червня, а можна і під зиму.

ДЕРЕВА ОБЕРІТЬ ВЛІТКУ
Зараз, влітку, коли в самому розквіті всі насадження, настає саме час, щоб вибрати для посадки восени сподобалися нам рослини. В основному мова йтиме, звичайно ж, про великі посадках - деревах і чагарниках. Дуже часто доводиться стикатися з власниками нових ділянок (та й «старі» власники цим грішать), яким хочеться посадити і те, і це, і ще щось. Все подобається, очі розбігаються, на чому зупинитися вирішити дуже важко.

Каскадний ПІОН
Півонія деревовидна (напівчагарниковий) - paeonia suffruticosa - відносно нове рослина на нашому ринку декоративних культур. І, як завжди, нове - це добре забуте старе. Деревоподібна півонія родом з Китаю, де широко культивувався в садах до XVIII століття. На Заході досягли піку популярності до початку XX століття.


   2010