404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Перетворити недоліки ДІЛЯНКИ В ГІДНОСТІ
Як часто доводиться чути від садівників, що вони не можуть облаштувати свою ділянку так, як хотілося б, так як він .

ВИРОЩУВАННЯ ПРИМУЛА
Примула виростає в різних регіонах України, у світлих, розріджених лісах, на схилах, уздовж доріг, по просіках. Також добре росте в садах, на городах, у теплицях, на підвіконні. В Україну зустрічаються кілька видів первоцвітів - високий, борошнистий, длінноцветковой або Галлера, большечашечковий, дрібний, бесстеблевой. У лісах найчастіше зустрічається первоцвіт лікарський або весняний (Primula officinalis) - багаторічна рослина з сімейства первоцветових (Primulaceae), кореневищем і подовженими тонкими додатковими корінцями.

Золото рудбекія
Ось і пройшло літо, настала осінь. На клумбах ще буйствують квіти - хризантеми, айстри, але я хочу розповісти про красуню рудбекії. Вона все літо берегла сили, щоб порадувати мене і моїх друзів восени. Її яскраві суцвіття-кошики заливають сад золотими фарбами. У моєму квітнику є багато різних рудбекія. Почну з найпоширенішої - це Золота куля, вона виростає більше двох метрів, радуючи око махровими суцвіттями і кавалками листям.

Магонія - королева сплячого саду
Магонія являє собою вічнозелений чагарник з сімейства барбарисових. Залежно від виду розміри її коливаються від 0,5 до 4 м у висоту і від 1,5 до 5 м в діаметрі.

Живопліт НА ДІЛЯНЦІ
Живоплотом називають неширокі, визначеної висоти рядові посадки дерев або чагарників, виконують роль огорожі. Її можна використовувати і для внутрішніх огорож, наприклад, господарських будівель або виділення зони відпочинку. Щоб виростити таку живопліт, потрібні час і терпіння. Така огорожа займає більше місця, ніж паркан або стіна, але вона виглядає набагато природніше і симпатичніше, особливо взимку, якщо вона вічнозелена.


   2010