404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Левиний зів
Левиний зів (по науковому - антіррінум великий із сімейства норичникових) - це багаторічна трав'яниста рослина, але повсюдно він вирощується з насіння як однолітник. Свою назву він отримав за химерну форму віночка, що нагадує пащу лева. За своїм декоративним якостям, а також за тривалістю цвітіння і простоті вирощування він займає одне з провідних місце серед літників і є незамінних рослиною для квіткового оформлення та для зрізки.

ЯК НАДХОДИТИМЕ З цибулини лілій ВЗИМКУ?
Це питання цікавить дуже багатьох. Справа в тому, що в продаж надходить багато лілій, про які ми раніше не знали. Багато років у садах розводили звичні всім лілії - азіатські гібриди. Зовсім невибагливі, добре зимують, різноманітні за формою і забарвленням, вони цілком задовольняли нас. Але поява нового незвичайного завжди вабить, хочеться спробувати.

Жасмин, він же чубушник
Правда, жасмин цей не справжній. Правильне його назву «чубушник», і належить він до зовсім іншого ботанічного сімейства. Об'єднує ж його до цього жасмином приємний, досить сильний аромат, мабуть, саме тому і асоціюється у нас чубушник з цим жасмином. Справжній жасмин (сімейство маслини) рослина теплолюбна, росте в тропіках і субтропіках.

Живцювання і ділення бульб жоржин
Тривалість життя Корнеклубни жоржини становить 4 - 5 років. Нові бульби зав'язуються лише на пагонах поточного року, а старі при цьому товщають, поступово відмираючи за вказаний період часу. Для відновлення зростання нових кореневищ і кореневих шийок з пазушними нирками застосовують два способи вегетативного розмноження: живцювання жоржин і ділення Корнеклубни.

Створи свій рожевий рай
Багато людей думають, що створити у себе на ділянці рожевий сад - дороге і складна справа, але це не так. Я переконався в цьому, коли навчився сам розмножувати ці красивоцветущие чагарники і став навчати цій справі школярів. Воно виявилося навіть їм під силу. Якщо у вас є хоча б кілька кущів, їх можна швидко розмножити вегетативним способом.


   2010