404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Живцювання і ділення бульб жоржин
Тривалість життя Корнеклубни жоржини становить 4 - 5 років. Нові бульби зав'язуються лише на пагонах поточного року, а старі при цьому товщають, поступово відмираючи за вказаний період часу. Для відновлення зростання нових кореневищ і кореневих шийок з пазушними нирками застосовують два способи вегетативного розмноження: живцювання жоржин і ділення Корнеклубни.

ВИШУКАНИЙ Трілліум
Моя зустріч з Трілліум сталася кілька років тому на ділянці однієї досить немолодий і дослідної садоводкі. Якщо пригадати, що в ті роки, майже 30 років тому, в садах можна було побачити традиційні ромашки, жоржини, досить нецікаві півонії, іноді дельфініуми, флокси, що ростуть рядками на грядках, то побачене мною диво, іменоване Трілліум, було не забували.

РОЗТОРОПШІ ПЛЯМИСТОЇ
Расторопша плямиста (в народі «гостро-строкато», а з науки Silybum marianum L.) із сімейства складноцвітих являє собою в основному дворічна рослина з високим простим або слабоветвящімся стеблом.

ПОРЕЗНАЯ ТРАВА
Все листя цієї рослини розрізані на дрібні часточки, у кожної часточки ажурні краю. Листочків дуже багато, порахувати важко - може тисяча, а може, й більше. Рослина це - деревій. Відноситься деревій до сімейства складноцвіті. В роду більше 100 видів, поширених в Північній півкулі.

Правдива історія про колючому квітці
Будь-який самий просунутий ландшафтний дизайнер рано чи пізно розуміє, що все, що він створив, лише жалюгідна подоба створеного природою. Краса гірського струмка, лісового яру, річкового каньйону, синіючий лісової дали незрівнянно багатшими найкращого паркового ландшафту або штучної вишуканості регулярного квітника.


   2010