404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Царствено-ставні і вишукані лілії
Напевно, жодна людина не може розпланувати своє життя і тримати під контролем виконання цих планів. А життя, часом, одним махом перекреслює наші плани, пропонуючи нам повну протилежність задуманому.

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ПРИ закладки квітників
При закладці квітника на новій ділянці часто плодові дерева, розростаючись, починають затінювати і «об'їдати» ваші квіти, які, вимушено перейшовши на голодну «дієту», починають швидко втрачати свою привабливість. Щоб цього не сталося, треба при закладці квітника врахувати помилки і уроки старих садівників. Ось деякі з них: - Щоб рослини в бордюрах і на клумбі отримували поживні речовини в достатній кількості, необхідно ізолювати їх від коренів сусідніх плодових дерев і чагарників.

ТРИ ОСОБИ тагетес
Чорнобривці, або тагетес, - це однорічна трав'яниста рослина сімейства складноцвітих. Їхня батьківщина - тропічні райони Центральної Америки. Залежно від виду і сорту висота рослин може коливатися від 25 до 100 см.

ЯК НАДХОДИТИМЕ З цибулини лілій ВЗИМКУ?
Це питання цікавить дуже багатьох. Справа в тому, що в продаж надходить багато лілій, про які ми раніше не знали. Багато років у садах розводили звичні всім лілії - азіатські гібриди. Зовсім невибагливі, добре зимують, різноманітні за формою і забарвленням, вони цілком задовольняли нас. Але поява нового незвичайного завжди вабить, хочеться спробувати.

Умови вирощування квіткових культур
В умовах Середнього Уралу найважливішими економічними факторами, що впливають на вирощування квітково-декоративних культур, вважаються: світло, тепло, повітря (його склад і рух), волога (вологість грунту і повітря, опади), грунт (механічний і хімічний склад).


   2010