404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ПУХНАСТІ ЧУДО У ВАШОМУ САДУ
Це маленьке диво все добре знають. Як часто ми в дитинстві навесні приносили букети цих чудових квітів, які називали пролісками. Я уточнюю - в дитинстві - бо тепер вже рідко можна знайти галявину в лісі, осяяну прекрасними жовтими квітками прострілів. Всі називають їх пролісками. Так, це один з пролісків, але назва занадто загальне. Пролісками називається група рослин, що цвітуть рано навесні.

Царствено-ставні і вишукані лілії
Напевно, жодна людина не може розпланувати своє життя і тримати під контролем виконання цих планів. А життя, часом, одним махом перекреслює наші плани, пропонуючи нам повну протилежність задуманому.

Що не день, то новий квітка
Останнім часом лілейник став улюбленцем багатьох наших квітникарів. Нарешті у нас оцінили цей яскравий і в той же час невибагливий квітка.

Живцювання і ділення бульб жоржин
Тривалість життя Корнеклубни жоржини становить 4 - 5 років. Нові бульби зав'язуються лише на пагонах поточного року, а старі при цьому товщають, поступово відмираючи за вказаний період часу. Для відновлення зростання нових кореневищ і кореневих шийок з пазушними нирками застосовують два способи вегетативного розмноження: живцювання жоржин і ділення Корнеклубни.

Чудо-квітка
Чудова гацанія. Кілька років тому про цю квітку знали лише найдосвідченіші квітникарі. Побачивши її якось у журналі, я вирішила обов'язково посадити у себе. Вирішити-то я вирішила, але насіння ніде не знайшла. Лише через рік вдалося купити пакетик насіння гацаніі жестковатой. З нетерпінням чекала цвітіння. І нарешті, дочекалася, захопленню не було меж.


   2010