404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ТАМ, ДЕ сухо
Сухі, кам'янисті, бідні грунту - це екстремальні умови для росту більшості садових рослин. Але це найкращі місця для проживання посухостійких природних видів степів і сухих кам'янистих схилів гір. Багато з цих рослин досить красиві і оригінальні.

Дзвенять дзвіночки ...
Кожному з нас відомі ці рядки з дитинства. Всі ми не раз бродили по лугах і лісах, і скрізь нам зустрічалися бузкові або блакитні дзвоники. У природних умовах вони зустрічаються повсюдно від Закавказзя і до Заполяр'я.

БАГАТОЛИКИЙ гейхери
Гейхери дивно гарні весь сезон. Навіть коли від ранніх заморозків страждають інші рослини, у них все навпаки - вічнозелені листя дивують грою відтінків. Забарвлення нагадують візерунки в калейдоскопі - бурштиновий, червоний, винний, зелений .

Хост і ЇЇ КВІТИ
Знаю багатьох квітникарів, які, як тільки з'являться квітконоси у хости, їх негайно зрізають. Не люблять багато квітів хости. Одні вважають, що головне для цієї рослини - прекрасні листя, іншим здається, що поява квітконосів, а потім і квітів, різко змінюють загальний вигляд куща, і хоста може втратити свою особливість, вишуканість.

ЩО ПОСАДИТИ ПІД ДЕРЕВАМИ У САДУ?
Мені часто доводиться чути це питання. В саду, де багато дерев і не так вже й велика площа, хочеться мати побільше квітів, а посадити часто ніде. Давайте подумаємо: чим можна допомогти цим любителям? Рослини в природі розподіляються не хаотично. Вони завжди об'єднані в екологічні групи, центром яких є, як правило, великі дерева.


   2010