404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ПУХНАСТІ ЧУДО У ВАШОМУ САДУ
Це маленьке диво все добре знають. Як часто ми в дитинстві навесні приносили букети цих чудових квітів, які називали пролісками. Я уточнюю - в дитинстві - бо тепер вже рідко можна знайти галявину в лісі, осяяну прекрасними жовтими квітками прострілів. Всі називають їх пролісками. Так, це один з пролісків, але назва занадто загальне. Пролісками називається група рослин, що цвітуть рано навесні.

Аквілегія
Аквілегія (в народі - водозбір, або орлик) - це красиве, багаторічна, трав'яниста рослина сімейства Лютикова. Дивно, але ця культура все ще досить рідкісна гостя в наших садах.

Тіньолюбні рослини для вашого будинку
Що робити, якщо ви не уявляєте собі затишного будинку без кімнатних рослин, а недолік світла в квартирі не дозволяє вам створити комфортні умови для зелених улюбленців? Ця проблема в тій чи іншій мірі знайома всім нам. Особливо страждають ті, чиї вікна виходять на північ, і жителі нижніх поверхів.

ГІРСЬКІ ДІТИ СОНЦЯ
У горах весна настає пізно, десь в середині травня, а на вершинах сніг іноді тримається і до червня, а знову випадає вже до вересня. У ці короткі три з половиною, а часом і всього два, місяця альпійські рослини повинні вирости, розквітнути, дати насіння і закласти нирки для майбутнього покоління. Тому і в нашому кліматі вони добре ростуть і цвітуть.

ПАНАЦЕЯ від нечистої сили
Це дивне рослина, на жаль, мало поширене в наших садах, а воно дуже добре способн6о переносити наш непередбачуваний клімат. І назва його цілком відповідає його зимостійкості - морозник. Чи знаєте Ви, що морозник був вперше описаний в ХVIII столітті знаменитим натуралістом Палласом. Він побачив морозник, подорожуючи по Росії. Дивовижне рослина з великими білими квітками, що ростуть прямо з-під снігу, так потрясло Палласа, що він і назвав рослина морозником.


   2010