404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ТУРБОТИ Квітникарі У СЕРПНІ
вгуст - останній місяць літа, яке ми з таким нетерпінням очікували і яке пролетіло так швидко. З приходом серпня наші сади набувають ні з чим не порівнянний наліт м'якої смутку.

Сучасні системи поливу
poliv2.jpgБез грамотного поливу самий дивний райський куточок за дві секунди перетвориться на випалену Сахару. Іноді навіть один день "всухом'ятку" може зовсім погубити садових красенів. Адже в період активного росту рослини майже на три чверті складаються з води. Щоб ваші рослини жили і бути здоровими, їх треба рясно поїти.

Квітник ранньою весною
З приходом весни, як тільки пригріє сонечко і зійде сніг, в саду з'являються перші весняні багатолітники: білі проліски (Галантус), синьо-блакитні проліски, блакитні хіонодокси, мускарі й інші мелколуковічние рослини. Звичайно, за своїми розмірами і пишності цвітіння мелколуковічние не можуть змагатися з нарцисами, гіацинтами і тюльпанами.

Золото рудбекія
Ось і пройшло літо, настала осінь. На клумбах ще буйствують квіти - хризантеми, айстри, але я хочу розповісти про красуню рудбекії. Вона все літо берегла сили, щоб порадувати мене і моїх друзів восени. Її яскраві суцвіття-кошики заливають сад золотими фарбами. У моєму квітнику є багато різних рудбекія. Почну з найпоширенішої - це Золота куля, вона виростає більше двох метрів, радуючи око махровими суцвіттями і кавалками листям.

Магонія - королева сплячого саду
Магонія являє собою вічнозелений чагарник з сімейства барбарисових. Залежно від виду розміри її коливаються від 0,5 до 4 м у висоту і від 1,5 до 5 м в діаметрі.


   2010