404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Квітникарство

Останнi доданi статтi


1: Лілія - ??багато способів розмноження
Цей рід рослин здатний давати потомство всіма способами вегетативного розмноження - розподілом гнізда цибулин, дочірніми цибулинами - дітками, лусками цибулин, стебловими живцями, бульболуковіцамі, а деякі - листовими живцями. Самий простий, доступний, ефективний і швидкий метод - розмноження цибулинами. Цей спосіб прийнятний для всіх видів лілій, оскільки зберігає всі видові і сортові особливості квітки.
   Додано: 24.10.2011

2: Вигонка цибулинних - тюльпанів, нарцисів, крокусів, гіацинтів та інших квітів
Вигонка цибулинних - дострокове цвітіння при скороченні періоду спокою. Для вигонки використовують всі цибулинні і мелколуковічние рослини, а також деякі рослини з товстими кореневищами. Це тюльпани, гіацинти, нарциси, лілії, конвалії, іриси, гіппеаструми, кали.
   Додано: 24.10.2011

3: Коротка, але яскраве життя безвременника
У давні часи на території південно-східного і східного Причорномор'я жили древні люди - колхи. На їх честь на початку I тисячоліття до нашої ери і назвали цю місцевість Колхіда. Пізніше там утворилося Колхідське царство. Нині Колхіда - це грецька назва історичної області західної Грузії. Багато міфів і легенд пов'язано з нею.
   Додано: 23.10.2011

4: САД ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Наші ділянки, нехай навіть невеликі, все частіше починають походити на парки, де місця для відпочинку, приємного проведення часу відводиться набагато більше, ніж для грядок (а іноді і для квітників), що вимагають постійної праці і турбот. Все частіше ми прагнемо більше місця відвести галявинах, газонам, звільнивши його від перекопки і посадки будь-яких рослин. Але от біда!
   Додано: 23.10.2011

5: ФРІТІЛЛЯРІЯ
Фрітілляріі (в народі - рябчики) відносяться до сімейства лілійних. Назва рослини походить від латинського слова «фрітіліс», що в перекладі на російську мову означає «шахова дошка».
   Додано: 23.10.2011

6: Капуста листова ДЕКОРАТИВНА
Важко собі уявити, що сучасні види і сорти такий різнолике капусти мають спільного предка. І цей предок досі широко вирощується в багатьох країнах світу. Цей предок - листова капуста. На наших ділянках листова капуста найчастіше виконує лише декоративні функції. І даремно. Листова капуста містить більше, ніж інші види капусти, сирого білка, сухої речовини (до 20%), цукрів (до 6%).
   Додано: 23.10.2011

7: Спорудження альпінарію
Можна подумки уявити альпінарій, який міг би прикрасити Ваш сад, але не завжди точно вдається втілити те, що існує на плані або є у Ваших сусідів. Будь альпінарій характерний своїми особливостями і залежить від місцевих умов. Найзручніше споруджувати альпінарій на горбистій, нерівній місцевості. Будувати на рівній ділянці - робота дуже трудомістка, потребує до того ж великих фінансових витрат (підвезення грунту, каміння тощо).
   Додано: 23.10.2011

8: КРАСУНЯ Дафна
Не так вже й багато у нашому суворому краю привабливих чагарників-первоцвітів. Один з них - Вовче лико (Волчнік, волчеягодник), який зацвітає в наших лісах рано навесні. Зустріч з такими рослинами завжди вражає. А чи часто можна зустріти цю рослину в наших садах?
   Додано: 23.10.2011

9: Царство тіней
Дуже часто можна зустріти, особливо останнім часом, лісові ділянки. У них, безумовно, є свої незаперечні переваги. Дерева захищають від вітру і пилу, вкривають від нескромних поглядів, служать чудовою прикрасою ділянки. Під пологом лісу формується свій мікроклімат: тут вище вологість грунту і повітря, менше добові перепади температури, довше зберігається сніговий покрив, створюються більш сприятливі умови для перезимівлі рослин.
   Додано: 23.10.2011

10: Чим хворіють флокси
Так вже в природі влаштовано, що у красивих рослин буває багато хвороб і шкідників. І, чим старше історія квітки, тим більше ворогів у нього. Флокс - сімейство Сінюховие. Рід налічує близько 60 видів. Флокс Друммонда - однорічний. Решта - багаторічники. Прийшли до нас з Північної Америки. Але так давно, що ми вважаємо флокси своїми квітами.
   Додано: 23.10.2011

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

   2010