404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ЗАГОТОВКА КОРМИ В рулонах
Сіно-основний грубий корм у раціонах жуйних тварин, тому заготівля його повинна супроводжуватися не тільки збільшенням виробництва та підвищенням якості, а й різким зниженням трудових і матеріальних витрат.

Агротехнологія суданської трави
Попередники Попередниками суданської трави можуть бути озимі хліба, зернобобові і просапні культури. Після них грунт обробляють так само, як і під інші пізні культури (зяблева оранка та 2-3 культивації з боронуванням весною).

Сорго
Виняткова посухостійкість, висока продуктивність і кормові достоїнства ставлять сорго в ряд найбільш перспективних кормових культур. Його зерно, зелена маса, сіно - прекрасний концентрований корм для свиней, птиці, великої рогатої худоби, коней, овець і навіть ставкових риб. Культура сорго легко пристосовується до різних грунтово-кліматичних умов.

ПРИГОТУВАННЯ силос з кукурудзи
У більшості регіонів Україні кукурудза є основною культурою для заготівлі силосу. Її можна силосування в будь-якій фазі вегетації, але оптимальне якість корму забезпечується при зборі рослин у фазі воскової стиглості зерна.

Агротехнологія обробітку конюшини
Попередники Основні вимоги до попередників для покривних культур, під які планується підсівати конюшина, - чистота полів, оскільки він дуже чутливий до бур'янів. Кращими покривними культурами для нього вважаються однорічні трави (вико-вівсяна суміш), колосові, а також просо, суданська трава і кукурудза на зелений корм.


   2010