404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Післязбиральної дозрівання НАСІННЯ ВІКІ Волохатий
Віка волохата - єдиний бобовий компонент для використання в озимих проміжних посівах із зерновими злаками для отримання зеленого корму в весняний та раннелетній період.

Кормова капуста
Її здавна вирощують у приморських країнах Європи. Швидше за все і історія цієї культури почалася тут же, оскільки на узбережжях морів зустрічається безліч диких її видів, а ось в Азії їх не знаходять.

БУРКУН - КОРМИ, медонос, ЛІКИ
На території України поширені вісім видів роду буркун. Всі вони - медоносні рослини. Але на полях культивуються переважно два види - буркун білий (однорічний або дворічний) і лікарський. Буркун білий цінується як кормова культура, яка продукує високі врожаї зеленої маси, використовується для згодовування тваринам або для виготовлення трав'яного борошна, силосу, кормових добавок сіна.

ЯК ІЗ СОЛОМИ ОТРИМАТИ ХОРОШИЙ КОРМ
До біологічних способів обробки соломи відносяться силосування і дрожжевание різання. У першому випадку використовуються закваски з молочнокислих бактерій. Рідка закваска використовується в день силосування в кількості 2-3 л на 1 т сухої соломи. У силосується солому слід додавати по 25-30 кг / т фуражного зерна тонкого помелу.

Обробіток озимого ріпаку
Рекомендовані для обробітку сорти та гібриди озимого ріпаку: Технологія обробітку ріпаку в РФ базується на високопродуктивних безерукових і нізкоглюкозінолатних сортах (тип «00»), які гарантують отримання масла і шроту, що відповідають світовим стандартам якості. Ріпак ОНІКС - Ріпак ОНІКС максимально адаптований до грунтово-кліматичних умов Північного Кавказу - Середньостиглий (267-275 днів), зимостійкий - Ріпак ОНІКС відрізняється стабільністю врожаю насіння і зеленої маси (50-60 т / га) Ріпак ДРАКОН - Ріпак Дракон пізньостиглий (270-280 днів), високорослий (170-190 см), зимостійкий - Ріпак Дракон високоврожайний, чуйний на високий агрофон - Придатний для обробітку на зелений корм - Ріпак Дракон характеризується уповільненими темпами росту і розвитку Ріпак МЕТЕОР - Ріпак Метеор скоростиглий (262-265 днів), низькорослий (155-160 см), стійкий до вилягання - Ріпак Метеор вирівняний по висоті, дружності цвітіння і дозрівання - Ріпак Метеор володіє високими темпами зростання і розвитку Для посіву ріпаку необхідно використовувати насіння не нижче 1-ої репродукції.


   2010