404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ЗАГОТОВКА КОРМИ В рулонах
Сіно-основний грубий корм у раціонах жуйних тварин, тому заготівля його повинна супроводжуватися не тільки збільшенням виробництва та підвищенням якості, а й різким зниженням трудових і матеріальних витрат.

Сорго
Виняткова посухостійкість, висока продуктивність і кормові достоїнства ставлять сорго в ряд найбільш перспективних кормових культур. Його зерно, зелена маса, сіно - прекрасний концентрований корм для свиней, птиці, великої рогатої худоби, коней, овець і навіть ставкових риб. Культура сорго легко пристосовується до різних грунтово-кліматичних умов.

По-сусідськи
Десь різнотравні луг вже відкосили, а десь таке угіддя не дочекалося косарів. Та й чи дочекається - корів у селах стає дедалі менше, а на овець, кіз, кроликів сіна не так вже й багато треба, де-небудь ближче до будинку можна накосити.

ПОСАДИЛИ АМАРАНТ
Завжди цікавлюся новими рослинами, які могли б поповнити асортимент кормів, вирощуваних на ділянці для дворової живності. Я, наприклад, досить довго шукала топінамбур. Тепер ось уже кілька років саджу його по периметру ділянки вздовж паркану.

ПРИГОТУВАННЯ силос з кукурудзи
У більшості регіонів Україні кукурудза є основною культурою для заготівлі силосу. Її можна силосування в будь-якій фазі вегетації, але оптимальне якість корму забезпечується при зборі рослин у фазі воскової стиглості зерна.


   2010