404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування зеленої маси амаранту на кормові цілі
У статті надано методичні рекомендації щодо використання амаранту в кормових цілях. Описано переваги і недоліки при вирощуванні амаранту на зелену масу і силос, дані рекомендації по годівлі тварин, описаний досвід використання амаранту в якості кормової культури. Одним із шляхів підвищення якості кормів є введення в раціон харчування тварин нових нетрадиційних кормових культур з високою поживною цінністю.

ВПЛИВ СПОСОБІВ ПОСІВУ НА УРОЖАЙНІСТЬ насіння амаранту
Гірничо-Алтайський державний університет Дадоліна Т.А., 923 гр. Науч.рук. Сойенова А.Н. Амарант відноситься до числа рослин універсального призначення - харчового, кормового, лікарського та декоративного.

Вирощування амаранту на корм
"Їжа богів", "великий дар небожителів," вічний, невмирущий, життєдайний і життєрадісний "- такі характеристики давали амаранту 8 тисячоліть тому давні інки і ацтеки. І недарма, тому що амарант дійсно володіє чудодійними властивостями.

Кормова капуста
Її здавна вирощують у приморських країнах Європи. Швидше за все і історія цієї культури почалася тут же, оскільки на узбережжях морів зустрічається безліч диких її видів, а ось в Азії їх не знаходять.

ПОСАДИЛИ АМАРАНТ
Завжди цікавлюся новими рослинами, які могли б поповнити асортимент кормів, вирощуваних на ділянці для дворової живності. Я, наприклад, досить довго шукала топінамбур. Тепер ось уже кілька років саджу його по периметру ділянки вздовж паркану.


   2010