404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Обробіток ярих капустяних культур - ріпаку та гірчиці сарепской
Рекомендовані для обробітку сорти ріпаку та гірчиці селекції ВНІІМК Виробництво олійної сировини в РФ базується на високопродуктивних безерукових і низько-глюкозінолатних сортах ріпаку (тип «00») і безерукових, желтосемянних сортах гірчиці сарептської, що гарантують отримання масла і шроту, що відповідають світовим стандартам якості.

ЗАКЛАДКА І ЗБЕРІГАННЯ Кукурудзяний силос
Оптимальні терміни силосування. Кукурудзу слід скошувати на силос у період воскової стиглості зерна, коли в рослинах накопичується максимальна кількість сухої речовини. Зерно має таку ж або дещо підвищеної енергетичної поживністю, як і в більш ранні фази, а середня вологість рослин знижується до 70-62%.

Агротехнологія обробітку конюшини
Попередники Основні вимоги до попередників для покривних культур, під які планується підсівати конюшина, - чистота полів, оскільки він дуже чутливий до бур'янів. Кращими покривними культурами для нього вважаються однорічні трави (вико-вівсяна суміш), колосові, а також просо, суданська трава і кукурудза на зелений корм.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОПЕРЕДНЬОЇ ПІДГОТОВКИ ЗЕРНА АМАРАНТ До згодовування свиням
В умовах півдня України амарант слід розглядати не тільки як джерело живильної вегетативної маси, а й як перспективну зернофуражних культур. За даними науки окремі сорти амаранту здатні забезпечувати врожайність 25-60 ц зерна з гектара. Тим не менш, відомості про включення в раціони тварин очищеного зернофуражу цієї культури нечисленні і часто суперечливі.

ЗАГОТОВКА Сінаж
У нашому сільському господарстві багато що визначається традиціями. Це сприяє збереженню всього найкращого, але нерідко ускладнює впровадження нового. Повною мірою це стосується годівлі тварин і до приготування кормів.


   2010