404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ЗАГОТОВКА КОРМИ В рулонах
Сіно-основний грубий корм у раціонах жуйних тварин, тому заготівля його повинна супроводжуватися не тільки збільшенням виробництва та підвищенням якості, а й різким зниженням трудових і матеріальних витрат.

Обробіток ярих капустяних культур - ріпаку та гірчиці сарепской
Рекомендовані для обробітку сорти ріпаку та гірчиці селекції ВНІІМК Виробництво олійної сировини в РФ базується на високопродуктивних безерукових і низько-глюкозінолатних сортах ріпаку (тип «00») і безерукових, желтосемянних сортах гірчиці сарептської, що гарантують отримання масла і шроту, що відповідають світовим стандартам якості.

ВПЛИВ СПОСОБІВ ПОСІВУ НА УРОЖАЙНІСТЬ насіння амаранту
Гірничо-Алтайський державний університет Дадоліна Т.А., 923 гр. Науч.рук. Сойенова А.Н. Амарант відноситься до числа рослин універсального призначення - харчового, кормового, лікарського та декоративного.

Козлятника східного, СОРТ Кавказький бранець
Одним з найцікавіших і перспективніших рослин у кормовиробництві є козлятник східний (Galega L). Це багаторічна культура, яка є дуже важливим господарським і біологічним її ознакою.

Інтродуковані види трав і їх сорти для екологічного поліпшення деградованих агроландшафтів кормових угідь Башкортостану
Г. К. Заріпова , кандидат с.-г. наук, ГНУ Башкирська НИИСХ У Республіці Башкортостан природні кормові угіддя з урахуванням деградованих малопродуктивних земель, переведених із складу ріллі в цю категорію, складають 3,4 млн га, з них близько 1,5 млн га розташовані на схилах різної крутизни, більше 100 тис. га - на перезволожених і тривало затоплюваних землях, значні площі - на засолених і закислению грунту.


   2010