404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Обробіток ярих капустяних культур - ріпаку та гірчиці сарепской
Рекомендовані для обробітку сорти ріпаку та гірчиці селекції ВНІІМК Виробництво олійної сировини в РФ базується на високопродуктивних безерукових і низько-глюкозінолатних сортах ріпаку (тип «00») і безерукових, желтосемянних сортах гірчиці сарептської, що гарантують отримання масла і шроту, що відповідають світовим стандартам якості.

Агротехнологія суданської трави
Попередники Попередниками суданської трави можуть бути озимі хліба, зернобобові і просапні культури. Після них грунт обробляють так само, як і під інші пізні культури (зяблева оранка та 2-3 культивації з боронуванням весною).

З Еспарцет таке сіно ...
Більше 10 років розводжу овець романівської породи. Випробував різні корми для овечок. Спочатку заготовлював лісове та осоково сіно. Воно ніби й запашне, навіть з ягодами суниці, але, видно, не особливо поживно. І навіть концентрати не заповнювали потребу тварин у повноцінному кормі.

Кукурудзяний глютен - ЦІННИЙ ПРОДУКТ
Кукурудзяний глютен - це цінний продукт, що отримується в процесі переробки зерна кукурудзи на крохмаль і патоку. Являє собою чистий білок і володіє прекрасними поживними властивостями.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПОПЕРЕДНЬОЇ ПІДГОТОВКИ ЗЕРНА АМАРАНТ До згодовування свиням
В умовах півдня України амарант слід розглядати не тільки як джерело живильної вегетативної маси, а й як перспективну зернофуражних культур. За даними науки окремі сорти амаранту здатні забезпечувати врожайність 25-60 ц зерна з гектара. Тим не менш, відомості про включення в раціони тварин очищеного зернофуражу цієї культури нечисленні і часто суперечливі.


   2010