404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування високопродуктивних, ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ КОРМІВ
Успішний розвиток тваринництва значною мірою залежить від розвитку та стабільності кормової бази. Сучасний рівень кормовиробництва не задовольняє потреби тваринництва, тому невідкладним завданням галузі є збільшення виробництва високоякісних, збалансованих кормів.

Обробіток льону олійного
Рекомендовані сорти льону Струмочок - висота рослин 58-67 см. Вегетаційний період 83 дні. Квітки блакитні. Насіння коричневі, маса 1000 насінин 6,7-7,5 г. Вміст жиру в насінні 49,5-52,8%. Йодне число олії до 185 од. Потенційна врожайність насіння до 2,5 т / га. ВНІІМК 620 - висота рослин 65-70 см. Вегетаційний період 83 дні. Квітки блакитні.

Агротехнологія обробітку люцерни
Попередники Попередниками для люцерни та її сумішей із злаками, які вирощують на кормові цілі, є озимі і ранні ярі колосові, просапні (цукровий буряк, кукурудза на силос) і кормові небобовие культури. Обробка грунту Люцерна чуйна на глибоку оранку (до 30-32 см).

З Еспарцет таке сіно ...
Більше 10 років розводжу овець романівської породи. Випробував різні корми для овечок. Спочатку заготовлював лісове та осоково сіно. Воно ніби й запашне, навіть з ягодами суниці, але, видно, не особливо поживно. І навіть концентрати не заповнювали потребу тварин у повноцінному кормі.

Особливості виготовленням козлятника
Попередники, обробіток грунту, і добрива під козлятник-такі ж, як під інші бобові багаторічні трави. Висівати його краще навесні під покрив, але за обов'язкової зниженні норми висіву покривної культури не менше, ніж на 30%, тому що він не переносить затінення.


   2010