404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощування високопродуктивних, ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ КОРМІВ
Успішний розвиток тваринництва значною мірою залежить від розвитку та стабільності кормової бази. Сучасний рівень кормовиробництва не задовольняє потреби тваринництва, тому невідкладним завданням галузі є збільшення виробництва високоякісних, збалансованих кормів.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА технологією заготівлі сіна
Сіно є одним з основних видів грубого корму в зимових раціонах тварин. До1922 року в Україну щорічно заготовляли 8-10 млн. т. цього корму. На сьогоднішній день через відсутність машин спостерігається тенденція різкого зменшення обсягів заготівлі сіна і зниження його кількості. До операцій, які виконуються при заготівлі сіна, відносяться: скошування, ворушеніе, згрібання прівяленних трав у валки підбір і скиртування.

Технологія обробітку сорго
Місце в сівозміні Сорго як просапних культур, в сівозміні розміщують після озимих та ярих хлібів, зернобобових, гречки та інших культур. Воно добре виносить повторні посіви. Сорго може бути задовільним попередником ярих хлібів, але краще після нього розміщувати в сівозміні чистий або зайнятий пар.

ЗАГОТОВКА КОМБІСІЛОСА
Свині - тварини всеїдні, але не жуйні. У них однокамерний шлунок. Для отримання високої продуктивності свиней раціони для них складають з урахуванням якості згодовуваних білка (амінокислотного складу), вітамінного (А, Д і групи В) і мінерального (залізо, мідь, магній, сірка тощо) складу, рівня клітковини. Визначено, що оптимальна кількість клітковини в раціонах поросят-от'емишей має становити 5% сухої речовини, откормочніков з живою масою від 40 до 70 кг - 8-9%, а понад 70 кг - 12%.

Буряк кормовий
Кормовий буряк була введена в культуру в Азії значно раніше цукрової та послужила для неї однієї з вихідних форм. Це цінна кормова культура - в 1 кг її коренів міститься 0,12 кормових одиниць і 9 г засвоюваного білка. Рослина - дворічна. У перший рік утворює розетку великих цілісних листя серцеподібної-яйцевидної форми з сильно розвиненими черешками і соковиті коренеплоди, на наступний рік висаджений коренеплід розвиває квітконосні пагони, що дають насіння.


   2010