404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Пайзе - ПЕРСПЕКТИВНА НОВА Кормові культури
Пайза (японське просо, китайське просо, просянка) - Echinochloa frumentaceae - належить до групи просоподібних культур родини злакових. Характерним у розвитку Пайзе є інтенсивне кущіння. Висота растеній150-200 см, облиственність хороша. Зерно використовують для харчових цілей у вигляді круп і хлібних виробів, на виробництво спирту, як корм для птиці, в розмеленому вигляді - для свиней та інших домашніх тварин.

Інтродуковані види трав і їх сорти для екологічного поліпшення деградованих агроландшафтів кормових угідь Башкортостану
Г. К. Заріпова , кандидат с.-г. наук, ГНУ Башкирська НИИСХ У Республіці Башкортостан природні кормові угіддя з урахуванням деградованих малопродуктивних земель, переведених із складу ріллі в цю категорію, складають 3,4 млн га, з них близько 1,5 млн га розташовані на схилах різної крутизни, більше 100 тис. га - на перезволожених і тривало затоплюваних землях, значні площі - на засолених і закислению грунту.

Агротехнологія обробітку конюшини
Попередники Основні вимоги до попередників для покривних культур, під які планується підсівати конюшина, - чистота полів, оскільки він дуже чутливий до бур'янів. Кращими покривними культурами для нього вважаються однорічні трави (вико-вівсяна суміш), колосові, а також просо, суданська трава і кукурудза на зелений корм.

Особливості виготовленням козлятника
Попередники, обробіток грунту, і добрива під козлятник-такі ж, як під інші бобові багаторічні трави. Висівати його краще навесні під покрив, але за обов'язкової зниженні норми висіву покривної культури не менше, ніж на 30%, тому що він не переносить затінення.

Обробіток сої
Рекомендовані сорти сої селекції ВНІІМК: * Скоростиглі - Ліра, дуар, Ніка (призначені для основних і повторних посівів на зерно. В основних посівах забезпечують прибирання сої в серпні. У повторних посівах можуть висіватися в період з 10 червня по 10 липня). * Ранньостиглі - Дельта, Армавирская 2, Армавирская 4 (призначені для основних посівів на зерно.


   2010