404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ВПЛИВ СПОСОБІВ ПОСІВУ НА УРОЖАЙНІСТЬ насіння амаранту
Гірничо-Алтайський державний університет Дадоліна Т.А., 923 гр. Науч.рук. Сойенова А.Н. Амарант відноситься до числа рослин універсального призначення - харчового, кормового, лікарського та декоративного.

З Еспарцет таке сіно ...
Більше 10 років розводжу овець романівської породи. Випробував різні корми для овечок. Спочатку заготовлював лісове та осоково сіно. Воно ніби й запашне, навіть з ягодами суниці, але, видно, не особливо поживно. І навіть концентрати не заповнювали потребу тварин у повноцінному кормі.

Кукурудзяний глютен - ЦІННИЙ ПРОДУКТ
Кукурудзяний глютен - це цінний продукт, що отримується в процесі переробки зерна кукурудзи на крохмаль і патоку. Являє собою чистий білок і володіє прекрасними поживними властивостями.

КРОПИВА - НОВА Кормові культури
Господарська цінність кропиви полягає в тому, що при однакових екологічних факторах вирощування вона забезпечує врожайність в 1,5-2,0 рази вище в порівнянні з традиційними культурами, використовуваними в сучасному кормовиробництві. Як урожайну і повноцінну кормову культуру її вирощують у країнах Балтики, Білорусі, Німеччини, США, Швеції.

ЯК ІЗ СОЛОМИ ОТРИМАТИ ХОРОШИЙ КОРМ
До біологічних способів обробки соломи відносяться силосування і дрожжевание різання. У першому випадку використовуються закваски з молочнокислих бактерій. Рідка закваска використовується в день силосування в кількості 2-3 л на 1 т сухої соломи. У силосується солому слід додавати по 25-30 кг / т фуражного зерна тонкого помелу.


   2010