404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ЗАКЛАДКА І ЗБЕРІГАННЯ Кукурудзяний силос
Оптимальні терміни силосування. Кукурудзу слід скошувати на силос у період воскової стиглості зерна, коли в рослинах накопичується максимальна кількість сухої речовини. Зерно має таку ж або дещо підвищеної енергетичної поживністю, як і в більш ранні фази, а середня вологість рослин знижується до 70-62%.

Агротехнологія обробітку буркуну
Буркун невибагливий. Його можна розміщувати по будь-яким попередникам, але кращими вважаються просапні культури (картопля, буряк, кукурудза). На формування 1 т сіна буркун виносить з грунту 3,0-3,5 кг фосфору, 20-24 кг калію і 15-16 кг кальцію. Він добре відгукується на внесення калійних (1,5-2,0 ц / га) і фосфорних (3-4 ц / га) добрив.

Агротехнологія обробітку люцерни
Попередники Попередниками для люцерни та її сумішей із злаками, які вирощують на кормові цілі, є озимі і ранні ярі колосові, просапні (цукровий буряк, кукурудза на силос) і кормові небобовие культури. Обробка грунту Люцерна чуйна на глибоку оранку (до 30-32 см).

Кормові культури могар
Могар - відноситься до сімейства злакових однорічних, має багато цінних господарських і кормових якостей. Його ще називають італійським просом. За врожайності могар перевищує інші однорічні культури. Середня врожайність його в Україну становить 200-300 ц / га зеленої маси і 15-20 ц / га зерна. З могар отримують сіно, сінаж, силос, трав'яне борошно та інші види кормів, які характеризуються високими показниками хімічного складу.

Запилення Насінники ЛЮЦЕРНИ
Для забезпечення сталих врожаїв насіння люцерни потрібно, крім виконання агротехнічних прийомів, забезпечувати насіннєві травостої достатньою кількістю комах-запилювачів. У природних умовах квітки люцерни запилюють дикі бджоли і джмелі. Потенційні можливості насіннєвої продуктивності люцерни досить значні і можуть коливатися від 9,5 - 25ц/га.


   2010