404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Кормові рослини

Останнi доданi статтi


1: Заготівля сінажу
Традиційні для господарств зимові корми - сіно і силос - відрізняються досить низькою поживністю, що змушує тваринників взимку підвищувати частку концентратів у раціонах ВРХ. Альтернативою цим кормів є сінаж. Це єдиний вид зимового корму, максимально зберігає обмінну енергію, протеїн, цукор, каротин і одночасно досить концентрований (сухий), щоб забезпечувати годування високопродуктивних тварин.
   Додано: 25.10.2011

2: АМАРАНТ - ХОРОША КУЛЬТУРА
Останнім часом культура амарант привертає до себе багато уваги. Деякі вчені називають його "культурою XXI ст.". Вважаю, що це цілком справедливо.
   Додано: 23.10.2011

3: Запилення Насінники ЛЮЦЕРНИ
Для забезпечення сталих врожаїв насіння люцерни потрібно, крім виконання агротехнічних прийомів, забезпечувати насіннєві травостої достатньою кількістю комах-запилювачів. У природних умовах квітки люцерни запилюють дикі бджоли і джмелі. Потенційні можливості насіннєвої продуктивності люцерни досить значні і можуть коливатися від 9,5 - 25ц/га.
   Додано: 23.10.2011

4: Поліпшення технології виробництва насіння люцерни
З багаторічних бобових трав найбільш цінною в сучасних ринкових умовах культурою є люцерна. Її відрізняють висока продуктивність, довголіття, виняткова адаптивна здатність до різноманітних природних умов, багатоцільове використання.
   Додано: 22.10.2011

5: Свербиги СХІДНА - УНІКАЛЬНА Кормові культури
Свербиги східна - перше з впроваджених в культуру багаторічна рослина сімейства капустових. Воно рано відростає і дає отаву, зимостійке. Продуктивність з роками використання збільшується. Навесні його можна скошувати на зелений корм або випасати худобу до появи озимих. Ця культура дає дуже живильне зелену масу: в сухому вигляді міститься 18-20%, а іноді і більше сирого протеїну; високий вміст цукрів гарантує отримання якісного силосу.
   Додано: 21.10.2011

6: Кормові культури могар
Могар - відноситься до сімейства злакових однорічних, має багато цінних господарських і кормових якостей. Його ще називають італійським просом. За врожайності могар перевищує інші однорічні культури. Середня врожайність його в Україну становить 200-300 ц / га зеленої маси і 15-20 ц / га зерна. З могар отримують сіно, сінаж, силос, трав'яне борошно та інші види кормів, які характеризуються високими показниками хімічного складу.
   Додано: 21.10.2011

7: Еспарцет
Еспарцет - багаторічна кормова і медоносна рослина з сімейства бобових; росте на одному місці від трьох до семи років. Добре вдається на чорноземах, а також на грунтах з великим вмістом вапна і мергелю. img62Ярко пофарбовані (рожеві або червоні) квітки еспарцету, зібрані в конічні кисті, розпускаються рано, незабаром після відцвітання садів; цвітіння затягується на 3-4 тижні. Квітки еспарцету охоче відвідуються бджолами протягом усього дня і дають світлий мед високої якості з приємним ароматом.
   Додано: 21.10.2011

8: Обробіток соняшнику
Рекомендовані сорти та гібриди соняшнику: * Дуже ранні - сорт СУР, призначений для основних і повторних посівів до 20 липня.
   Додано: 21.10.2011

9: Амарант - культура XXI століття (Чиркова Т.В., 1999), БІОЛОГІЯ
У статті розглянуті біологічні особливості нової для Росії, перспективною зерновий високопродуктивної культури - амаранту. Ця культура багата якісним білком і здатна забезпечити людину їжею, ліками, кормами для тварин. Представлені дані про механізм фотосинтезу С4-рослин, до яких відноситься амарант, а також про його унікальну особливість адаптуватися до різних умов зовнішнього середовища.
   Додано: 21.10.2011

10: ЗАГОТОВКА Сінаж
У нашому сільському господарстві багато що визначається традиціями. Це сприяє збереженню всього найкращого, але нерідко ускладнює впровадження нового. Повною мірою це стосується годівлі тварин і до приготування кормів.
   Додано: 19.10.2011

[1] [2] [3] [4] [5] [6]

   2010