404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Про вибір інкубатора для виведення пташенят.
Дана стаття покликана допомогти початківцям птахівникам у виборі інкубатора для виведення пташенят домашньої птиці. Автор статті - інженер-електронік, що має багаторічний досвід у виготовленні інкубаторів та електронних пристроїв для них. У статті будуть розглянуті невеликі побутові інкубатори місткістю до 300 курячих яєць (далі по тексту - яєць) і терморегулятори для них.

ЕКОНОМІЧНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КОТ
Каталог принципових схем - Побутова електроніка ЕКОНОМІЧНИЙ "ЕЛЕКТРОННИЙ КІТ" Матеріали про боротьбу з гризунами за допомогою різних електронних пристроїв вже публікувалися в журналі "Радіо". У запропонованій увазі читачів статті наводиться опис ще одного приладу аналогічного призначення, що відрізняється від уже відомих можливістю роботи в умовах значних коливань температури і вологості, економічністю, простим схемотехнічними рішенням.

Вплив аероіонізації на результати інкубації яєць курей
Гідроіонізатори нової конструкції, розроблені співробітниками кафедри фізики Пермського педінституту, дозволили зайнятися вивченням можливості застосування їх для використання на птахофабриках в інкубаторіях і цехах вирощування промислового та племінного стада.

Пристрій для відлякування КРОТОВ
А. А. Татаренко, м. Київ Власники дачних і присадибних ділянок знають, скільки шкоди приносять кроти, і як важко з ними боротися. Мої спостереження показали, що "працюють" кроти в основному в нічний час і на світанку.

ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ для інкубаторів
А.Н. Хиленко. м.Кременчук. Полтавська обл. Запропоновано схему простого і надійного в роботі термореле для інкубатора. Відрізняється малим споживанням електроенергії, виділення тепла на силових елементах і баластному резисторі незначно.


   2010