404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Аероіонізація тваринницьких приміщень
Давно помічено, що гірське повітря і повітря деяких здравниць зі сприятливим для здоров'я кліматом збагачений так званими легкими негативними іонами, з якими пов'язують цілющість цих місць при лікуванні туберкульозу, астми, нервово-ендокринних захворювань, ревматизму, гіпертонії. Іони утворюються при дії на повітря радіоактивності, променів космосу і ультрафіолетового спектру, електричного коронного розряду і інших сильних фізичних факторів.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ПАСТКА ДЛЯ КОМАРОВ
Каравкін В. З настанням літа комарі стають справжнім лихом і для людей проживають у сільській місцевості, і для городян-дачників. Всілякі ультразвукові відлякувачі, багаторазово рекламовані, діють вкрай не ефективно. Різні "Раптор" і "Фумітокси" випускають отруйні запахи, які, можливо не безпечні і для людини, Деякі радіоаматори [Л.1] доходять до того, що встановлюють пристрої, що вбивають комарів високою напругою.

Терморегулятор для МІНІ-ІНКУБАТОР
О. В. Білоусов, м.Черкаси В Україні випускається кілька типів міні-інкубаторів. Температура в них підтримується механічним терморегулятором, відсутня індикація перевищення граничної температури усередині інкубатора.

Сигналізатор ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ
Міхєєва Ж. У сільській місцевості в будь-який сезон року не рідкість раптові відключення електроенергії. При наявності в господарстві інкубатора, сигналізації, керуючих таймерів та інших установок, які повинні працювати безперервно, такі перебої в електропостачанні можуть мати небажані наслідки.

АВТОМАТИЧНА Водокачки
Смирнов А.В. Пристрій призначений для контролю за рівнем води в резервуарі і управління електронасосом, що заповнює цей резервуар. На відміну від більшості запропонованих тиристорних або транзисторних систем це, завдяки високому вхідному опору мікросхеми логіки КМОП виключає помилки, викликані недостатньо високою провідністю води.


   2010