404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ЕКОНОМІЧНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КОТ
Каталог принципових схем - Побутова електроніка ЕКОНОМІЧНИЙ "ЕЛЕКТРОННИЙ КІТ" Матеріали про боротьбу з гризунами за допомогою різних електронних пристроїв вже публікувалися в журналі "Радіо". У запропонованій увазі читачів статті наводиться опис ще одного приладу аналогічного призначення, що відрізняється від уже відомих можливістю роботи в умовах значних коливань температури і вологості, економічністю, простим схемотехнічними рішенням.

Пристрій для відлякування КРОТОВ
А. А. Татаренко, м. Київ Власники дачних і присадибних ділянок знають, скільки шкоди приносять кроти, і як важко з ними боротися. Мої спостереження показали, що "працюють" кроти в основному в нічний час і на світанку.

Інкубатор-автомат А-120Б
С. Тінкован, м. Кишинів, Молдова Анотація У багатьох періодичних виданнях опубліковано багато статей про терморегуляторах для інкубаторів, які в основному розраховані для управління побутових інкубаторів місткістю до 100 .

Виводимість яєць курей м'ясної породи в залежності від рівня іонізації повітря в інкубаторі
Наводяться матеріали виробничої перевірки біологічної дії періодичної іонізації повітря в інкубаторах для отримання курчат-бройлерів.

Застосування іонізаторів повітря (Люстр Чижевського) в сільському господарстві
Штучна іонізація повітря, як доповнення або заміна природної, благотворно впливає на всі живі організми - людини, тварин, рослин. Більшою мірою це стосується живих істот, що знаходяться в приміщеннях, де практично відсутні природні негативні іони кисню. Це актуально в останні роки, у зв'язку з розвитком інтенсивної технології вирощування сільськогосподарських тварин, птахів і рослин.


   2010