404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Фермерська електроніка

Останнi доданi статтi


1: Обмінні процеси в ембріонах курчат-бройлерів під впливом іонізації.
Проводились дослідження по застосуванню тритиевой іонізаторів на 1-2-е і 7-9-а доба інкубації яєць курей м'ясних кросів. Показано, що під впливом іонізації змінюються процеси окисного метаболізму в яйцях. Зроблено висновок про оптимальну концентрації аероіонів, що надає найбільший ефект на виводимість. Відомо, що в природних умовах в період насиджування яєць куркою-квочкою концентрація аероіонів, що впливають на ембріон, досягає значних величин, що в кілька десятків разів більше, ніж у звичайних інкубаторах.
   Додано: 25.10.2011

2: Звукова приманка для риб
Цей пристрій (див. малюнок) видає звуки, що квакають, який приваблює рибу. Параметри звуку встановлюють за допомогою двох змінних резисторів. Живиться пристрій від трьох батарейок, яких вистачає надовго. У якості випромінювача застосований навушник від телефонного апарату, доопрацьований для занурення у воду, послідовно з ним рекомендовано підключити другий навушник опором 50 Ом і встановити його в корпусі приманки для контролю.
   Додано: 19.10.2011

3: НОТАТКИ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ БІОАКУСКТІКІ У птахівництві
В періодиці і в різних телевізійних передачах в новинах про досягнення в науці і техніці досить часто згадують про різні нововведення застосування електронних приладах і систем в сільському господарстві, багато з яких виглядають в дивину для початку. Наприклад, застосування різних жанрів музики на тваринницьких фермах для підвищення надоїв молока, застосування тієї ж музики при вирощуванні овочів у теплиці і т.
   Додано: 15.10.2011

4: ІНКУБАТОР З ХОЛОДИЛЬНИКА
Н. І. Заєць, Білгородська обл., Росія При виготовленні інкубатора в домашніх умовах зазвичай використовують будь-яку утеплену коробку, обладнуючи її терморегулятором і нагрівачем. Однак у такому інкубаторі - маленький висновок курчат з великою кількістю "задохлики".
   Додано: 13.10.2011

5: Термостабілізатор ДЛЯ МІНІ-ІНКУБАТОР
О.В. Бєлоусов, м.Ватутіно В Україні фірма "Ост-Інвест" (м. Черкаси) випускає побутової міні-інкубатор "Квочка". Температура в ньому підтримується механічним терморегулятором, в якості якого використовуються мікровимикач МП9, МП11, МП24. Надійність роботи їх залишає бажати кращого. Для заміни механічної системи підтримки температури призначений електронний термостабілізатор (рис.
   Додано: 09.10.2011

6: ПЕРЕТВОРЮВАЧ = 12V / ~ 220V.
Каравкін В. Для того, щоб у дорозі чи на відпочинку можна було користуватися звичайною електроапаратурою, розрахованої на харчування від мережі змінного струму 220V радіоаматори збирають різні перетворювачі напруги. Ось схема одного з таких пристроїв. Схема складається з трьох функціональних вузлів: задаючого мультивібратора, який виробляє імпульсна напруга частотою 50 Гц, з інвертором на виході, двотактного транзисторного ключового підсилювача потужності, і підвищувального трансформатора.
   Додано: 09.10.2011

7: АВТОМАТИЧНА Водокачки
Смирнов А.В. Пристрій призначений для контролю за рівнем води в резервуарі і управління електронасосом, що заповнює цей резервуар. На відміну від більшості запропонованих тиристорних або транзисторних систем це, завдяки високому вхідному опору мікросхеми логіки КМОП виключає помилки, викликані недостатньо високою провідністю води.
   Додано: 09.10.2011

8: Вплив іонізації на розвиток ембріонів
В період насиджування яєць, як показують дослідження, концентрація аероіонів кисню під куркою-квочкою досягає 24000 в 1 см3 повітря, тоді як в інкубаторах їх приблизно в 50 разів менше.
   Додано: 06.10.2011

9: Про застосування іонізаторів і озонаторів в пташниках
Дель В. Д., директор ТОВ Науково-впроваджувальної фірми «Екодек», м. Томськ. Іонізатори (люстри Чижевського) в нашій країні набули широкої популярності років 30 тому.
   Додано: 06.10.2011

10: Сигналізатор ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ
Міхєєва Ж. У сільській місцевості в будь-який сезон року не рідкість раптові відключення електроенергії. При наявності в господарстві інкубатора, сигналізації, керуючих таймерів та інших установок, які повинні працювати безперервно, такі перебої в електропостачанні можуть мати небажані наслідки.
   Додано: 02.10.2011

[1] [2] [3]

   2010