404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


РОЗВЕДЕННЯ Песці
Песець - невелике хижа тварина, що живе в північних районах Землі. Песець в дикому вигляді поширений по всій тундровій зоні Євразії та Північної Америки. Взимку велика частина звірів відкочовує в північну тайгу, але деякі залишаються на узбережжі і навіть кочують по полярним кригами слідом за білими ведмедями.

Нерозкручені м'ясо.
Юрій Болтунов, власник підмосковних «Курилівському ферм», взявся за реалізацію задуму - заробляти на збільшенні поголів'я не тільки кроликів, а й кролівників, - вважаючи, що кролівництво у нас в загоні ще й через те, що багато хто не знає, як до кролику підступитися. При цьому Болтунов готовий не тільки «вчити жити» бажаючих влізти в цей бізнес, а й допомагати їм матеріально. Ставлення Юрія Болтунова до кролів протягом життя поступово змінювалося від ніжно-захопленого до вельми прагматичного.

З чого складаються корми для кроликів
Основні корми для кролів - сіно, трава, коренеплоди. Із зелених кормів можна використовувати конюшина, злакові рослини, а також бур'яни - полин, подорожник, осот, молочай, кульбаба, деревій, кропиву, лопух, суріпиці та ін, листя коренеплодів, листя осики, липи, верби, горобини та інших деревних і чагарникових порід. Перед згодовуванням кроликам траву необхідно пров'ялити на сонці.

Клітки для кроликів, наближає зміст звірків до природних умов
Сьогодні до нас на редакційну пошту, знову прийшов лист від фермера Геннадія шпуру з Тюменської обл. ХМАО, сел. Ун'юган. Цей матеріал Геннадій знайшов в інтернеті. Пропонована мною модель, захищена авторським свідоцтвом, наближає зміст звірків до природних умов існування (в норах). Цей компактний блок, що складається з декількох клітин, відрізняється простотою виготовлення та компонування.

Вироблення шкур в домашніх умовах
Девідом Харпером, «MOTHER EARTH NEWS» «НОВИЙ Садовод І ФЕРМЕР» 4, 2002 Гріх викидати шкуру, зняту з туші убитої тварини, будь то трофей вдалого полювання, домашня коза, вівця або нутрія.


   2010