404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вірусна геморагічна хвороба кролів
Вірусна геморагічна хвороба кролів Вірусна геморагічна хвороба кролів (ВГБК, синоніми «некротичний гепатит», «геморагічна пневмонія» кроликів) - гостро протікає висококонтагіозна хвороба, що характеризується явищами геморагічного діатезу у всіх органах, особливо в легенях і печінці.

СОБОЛЬ: РОЗВЕДЕННЯ І ДОГЛЯД
Соболь (Martes Zibellina L.) - найбільш цінний представник загону куньих. У природних умовах ці тварини мешкають в тайгових районах Бурятії і Якутії в Алтайському і Красноярському краях. Соболя називають перлиною сибірської тайги. Соболині хутра здавна вважалися одними з найкращих в світі. І це мало не погубило звірка. Він був майже повністю винищений мисливцями.

Рецепт комбікорму для кроликів

ПОЧАТКІВЦЯМ Кролівники
На початку нової ери римський письменник Колумелла, вивчаючи сільське господарство, справедливо зауважив, що воно потребує людини, яка знає, що хоче і який може. У кролівництві навіть у наш освічений вік з названих складових успіху, на жаль, дуже часто присутня людина, яка хоче, але, на жаль, не знає і не може.

ІНФЛЯЦІЯ: ЯК ВИЖИТИ тваринництво?
Сьогодні, в умовах нестабільності цін і значного подорожчання продукції в усіх галузях економіки, дуже складно зберегти холоднокровність і не піддатися загальній паніці. Як показує практика, в агросекторі обстановка підвищеної нервозності «розряджається» зниженням чисельності поголів'я або скороченням витрат на годування та утримання тварин.


   2010