404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ОСОБЛИВОСТІ ЗМІСТУ пухових кролів
Кролики пухових порід крім м'яса і шкурок дають ще і цінний, дуже теплий пух. Кількість пуху залежить від умов годівлі й утримання, строків і способів знімання пуху. Годують пухових кролів так само, як і м'ясо-шкуркових.

Рецепт комбікорму для кроликів

Годівниця для кроликів
Сьогодні до нас на редакційну пошту, прийшов лист від мого знайомого фермера, Геннадія шпуру їх Тюменської обл. ХМАО, сел. Ун'юган. Геннадій прислав нам креслення годівниці для кроликів, який, він у свою чергу, побачив у журналі " Новий садівник і фермер " Такі годівниці Геннадій використовує в своєму господарстві. Із задоволенням розміщуємо креслення цих годівниць.

ЧИМ І ЯК ГОДУВАТИ КРОЛИКІВ
Корми застосовувані в кролівництві можна ділити на декілька основних груп: зелені, соковиті, грубі. концентровані, корми тваринного походження, комбікорми, мінеральні та вітамінні добавки. Для ефективного використання кормів їх необхідно правильно підготувати. Зерно для мешанок дроблять і зволожують водою, щоб пилові частки не дратували слизову.

Забій КРОЛИКІВ
Забій Терміни забою кроликів визначаються станом линьки і густоти волосяного покриву, які залежать від віку тварин і сезону року. Ступінь зрілості волосяного покриву встановлюють за кольором шкіри: якщо шкіра (у кольорових кроликів) біла, то линька закінчена і кроликів можна забивати, у кроликів з білим волосяним покровом шкіра біла, тому стан линьки визначають за міцністю старих волосся і підросту нового волосся.


   2010