404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кропива-моя улюблениця.
Кропива-моя улюблениця. Кропива звична і часом дратує овочівників тим, що лізе на грядки. Кореневища у неї живучі, вчепляться в землю-спробуй вибери. Але кропива ще й наша велика помічниця. Якщо є поблизу кропива, можна вирощувати овочі, не думаючи про інших добривах.

І 10-кратний урожай - не межа! (Органічне землеробство)
Майже 10 років впровадження системи органічного землеробства на своїй дачній ділянці переконали мене в її величезні переваги в порівнянні з традиційними технологіями. В якості контролю використовую среднерайонний дані райсільгоспуправління по господарствах, тому що ніякої достовірної статистики про врожайність на 6-10-соточном ділянках садово-городників немає.

ВИКОРИСТАННЯ незернової частини врожаю НА ДОБРИВО
Використання соломи як добрива обгрунтовується рядом міркувань агрономічного та організаційно-економічного характеру: забезпечення грунту органічною речовиною, скорочення виробничих витрат і економія праці завдяки усуненню робіт з прибирання, перевезення, навантаження і розвантаження соломи, розкидання підстилки та видалення гною із стійл, його вантаження і розвантаження, укладання в штабелі і розкидання по полю.

Все про компості
Життя на нашій планеті розпочалася з рослин і продовжується завдяки їм. Вся органіка живих істот - колишні рослини. Це вони перетворюють сонце в глюкозу, І передають її нам. Що б ми не їли, ми харчуємося енергією зелених клітин. Рослина завжди створює життя. Воно не може бути шкідливим. З усіх живих істот тільки людина примудрився забути про це.

Органічне добриво - біогумус
Екологічно чисте органічне добриво "копроліт" (або "Біогумус") використовується для збільшення врожайності всіх сільськогосподарських культур, виходить шляхом переробки "Червоним каліфорнійським черв'яком" відходів тваринництва та птахівництва.


   2010