404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Біостимулятори росту В ЖИТТІ РОСЛИН
Рослині, як і живому організму для нормального, і що дуже важливо товаровиробнику, для продуктивного розвитку необхідний комплекс фізіологічних умов.

Діяльність дощових черв'яків і родючості грунтів
Формування і розвиток різних типів грунтів світу пов'язане з еволюційним єдністю абіотичних і біотичних факторів. Безхребетні тварини змінюють фізичні, хімічні, біохімічні, мінералогічні властивості грунтів.

ВПЛИВ СКЛАДУ субстрати на життєдіяльності дощових хробаків В УМОВАХ ШТУЧНОЇ Мікрогравітація
Об'єктом досліджень впливу штучної мікрогравітації був обраний Червоний каліфорнійський гібридний черв'як. Вибір цього представника безхребетних обумовлений тим, що він є досить зручним об'єктом для спостережень як в наземних, так і в космічних експериментах.

ВИКОРИСТАННЯ незернової частини врожаю НА ДОБРИВО
Використання соломи як добрива обгрунтовується рядом міркувань агрономічного та організаційно-економічного характеру: забезпечення грунту органічною речовиною, скорочення виробничих витрат і економія праці завдяки усуненню робіт з прибирання, перевезення, навантаження і розвантаження соломи, розкидання підстилки та видалення гною із стійл, його вантаження і розвантаження, укладання в штабелі і розкидання по полю.

Гумат ПОРОШОК
Використання гуматів призводить до екологічного оздоровлення та детоксикації забруднених земель, рекультивації і відновлення виснажених і заражених земель.


   2010