404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Прибутковий бізнес ПО ЗАКУПИЛИ МОЛОКА ВІД НАСЕЛЕННЯ.
Необхідно мати легковий автомобіль, ультразвукової стерилізатор молока з прийомною ємністю, пакети БЕГІНБОКС, штамп з нанесеним зображенням: «Молоко сире стерилізоване ультразвуком, підлягає кип'ятінню», особиста печатка з зазначенням ПІБ та адреси виробника молока, датер для нанесення дати закупа молока, зварювальник пакетів, пакети для фасування молока, ультрафіолетовий стерилізатор пакетів.

Як розробити бізнес-план
Загальні положення Ці вимоги підготовлені ФФПМП з метою допомогти суб'єктам малого підприємництва при зверненні за фінансуванням. У кожному проекті є свої елементи ризику - виробничого, збутового, фінансового чи правового.

Як встановлювати ціну на новий продукт
Яку ціну встановити на новий продукт? Попросіть багато, і він не буде продаватися, - ця проблема легко вирішується зниженням ціни. Запросити занадто мало - набагато небезпечніше: компанія не тільки позбавляє себе значних доходів і прибутку, а й встановлює ринкову позицію товару на низькому рівні.

Бізнес-план "Відгодівля свиней в колгоспі Урал Илекского району"
Зміст: 1. Введення 2.1. Виробничо-економічна характеристика господарства 2.2. Аналіз розвитку галузі 2.3. Характеристика порід 2.4. Технологія виробництва продукції свинарства 3. Охорона праці.

Як поводитися, щоб отримати кредит
Або більше цинізму і віри в себе Сумно закінчилася стаття «Кредитні рапсодії малого бізнесу». Просто безнадія якась виходить. Але, не будемо впадати у відчай. Зареєструвати маленький бізнес не так вже й складно, а далі все у Вашій влади. Але, так чи інакше, спілкування з банком, як джерелом коштів для розвитку бізнесу, Вам не уникнути.


   2010