404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ринок грибів в цифрах
Незважаючи на те що наведені дані ставляться до 2003 року, загальну тенденцію розвитку ринку і прогнозований обсяг уявити можна. () Найбільшого поширення серед культивованих грибів в Росії і в усьому світі отримали печериці та гливи.

Інкубація яєць: Вплив зовнішніх умов на ріст і розвиток зародка
Завдання інкубації полягає в тому, щоб в інкубаторі створити такі умови, при яких всередині яйця могли успішно проходити всі процеси, пов'язані з ростом і розвитком зародка. Зовнішніми умовами життя зародка насамперед є ті елементи середовища, які він асимілює безпосередньо і які йдуть на побудову його тіла, - це речовини шкаралупи, білка та жовтка, а також кисень ззовні; потім умови, які впливають на обмін речовин зародка, на використання і засвоєння їм їжі.

Управління годуванням корів у перехідний період
В. С. Крюков, доктор біол. наук, професор, С. В. Зінов'єв, ветеринарний лікар Останнім часом спостерігається підйом вітчизняного тваринництва, і черга почала доходити до самого складного - молочного скотарства. Реконструюють старі ферми і будують нові.

Як розробити бізнес-план
Загальні положення Ці вимоги підготовлені ФФПМП з метою допомогти суб'єктам малого підприємництва при зверненні за фінансуванням. У кожному проекті є свої елементи ризику - виробничого, збутового, фінансового чи правового.

Як встановлювати ціну на новий продукт
Яку ціну встановити на новий продукт? Попросіть багато, і він не буде продаватися, - ця проблема легко вирішується зниженням ціни. Запросити занадто мало - набагато небезпечніше: компанія не тільки позбавляє себе значних доходів і прибутку, а й встановлює ринкову позицію товару на низькому рівні.


   2010