404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Календаpь бджоляра. МОЯ ПАСІКА У СЕРПНІ
Вже пройшло 10 днів з початку нового пасечного року. У своєму господарстві я роблю все, щоб бути у згоді з наукою, яка визначає цей термін приблизно на 20 липня. Чому 20 червня? Бо це дата, з якої у всій пасіці повинен початися період інтенсивного червління маток на зимову бджолу.

ГОДУВАННЯ БДЖІЛ
Бджоляр, що не володіє мистецтвом приготування корму для бджіл, ніколи не доб'ється бажаних результатів. Всі знають, що найкращий корм для бджіл - мед і квітковий пилок. І одна з головних турбот бджоляра - допомогти їм забезпечити себе такими продуктами. Проте часто трапляється так, що через відсутність в природі нектару або при необхідності заміни недоброякісного меду у вуликах бджоляр змушений поповнювати кормові запаси за рахунок цукру, білкових кормів.

Календаpь бджоляра. МОЯ ПАСІКА У ТРАВНІ
Хабарів, погода, а також сила і структура сімей - це чотири головні чинники, які при вдалому поєднанні повинні вже в травні принести пасічнику великі кількості меду. Те, щоб вантажі нектару були найбільшими, самими солодкими і доставлялися у вулик як можна швидше, буде вирішувати працездатність бджіл, а про примноження і раціональне використання цих вантажів повинен подбати сам бджоляр.

В ЯКИХ вуликах МІСТИТИ БДЖІЛ?
Я хотів би поділитися досвідом з бджільництва. Важливе завдання: в яких вуликах краще містити бджіл. Про це можна говорити дуже багато, але спочатку треба визначитися, яка у вас буде пасіка - стаціонарна або кочова. Якщо маєте на увазі кочувати, то і бджіл, звичайно, доведеться перевозити, а це справа не з легких, тому-то в даному випадку більше підійдуть вулики 12-рамкові з товщиною стінок 35 мм і глухим дном.

Вулик для молодих бджолярів
Ось уже майже два десятиліття вулик конструкції Роже Делона не дає спокою бджолярам. Ось і мені хотілося б більше дізнатися про нього, а головне, побачити креслення із зазначенням розмірів корпусу і годівниці.


   2010