404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ВИКОРИСТАННЯ СПІРУЛІНИ У БДЖІЛЬНИЦТВІ
У своєму житті бджоли використовують два види корму: квітковий нектар або мед - вуглеводний корм і квітковий пилок або пергу - білковий корм. При відсутності будь-кого з них бджолам дають замінники - цукрові корму у вигляді цукрового сиропу або канді та білкові рослинного або тваринного походження. У науці та практиці відомо багато замінників, але всі вони не задовольняють природні властивості потреб бджіл.

Вибираємо натуральний мед
Безперервна робота довжиною в 56 000 000 років Медоносні бджоли є реліктовими комахами і в незмінному стані існують на землі вже понад 56 млн. років. За такий довгий період вони "навчилися робити" продукти, що володіють високою біологічною активністю, які дозволили їм пережити всі катаклізми планети. До основних продуктів життєдіяльності бджіл відносяться мед, віск, перга, прополіс, маточне молочко і бджолина отрута.

Як бджоли допомагають заробляти гроші
Давайте пригадаємо, які існують 4 продукту, які дає бджола. Перший і основний продукт, звичайно ж, мед. Другий продукт - віск. Трохи менше відомі пилок і прополіс. Трохи хотілося б зупинитися на тому, що це за продукти і як Ви можете їх використовувати. По-перше, ці продукти можна використовувати в їжу для підтримки Вашого здоров'я.

Температурний і вологісний режим у бджолиній сім'ї
Бджоляр повинен вміти регулювати температуру у вулику в будь-який час року. Найбільш оптимальна для розвитку розплоду - в межах плюс 35 градусів.

"Нічна прописка надійніше"
У N1 за 2007 р. за такою назвою був опублікований матеріал Є. Г. Коптєва з м. Фастова Київської області, який викликав чималий інтерес у наших читачів.


   2010