404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Догляд за бджолами взимку
Зима - важкий період для бджіл, тому потрібно стежити за їх станом і надавати допомогу. Якщо при огляді льоток вільний - вентиляція у вулику хороша і підмору майже немає. Підмор повинен бути сухим. При поганій вентиляції він мокрий або пліснявою.

Летіть, бджілки, воду пити
Бджолам потрібно багато води, особливо навесні, коли вирощується розплід і відчувається брак нектару. Також бджолам необхідна вода для обміну речовин, а також для регуляції температури тіла в спекотні дні. Якщо пасічник ранньою весною не поставив індивідуальних напувалок, то ще до обльоту бджіл встановлюється загальна поїлка з водою.

РОЗСТАНОВКА вуликів
Вулики розташовуйте так, щоб льотки дивилися строго на північ. Патріарх вітчизняного бджільництва Н. М. Вітвицький в середині минулого століття встановив такий факт, що сім'ї диких бджіл у лісових дуплах завжди були мідисті інших, якщо вічко виходив на північ. Сьогодні є наукові повідомлення про те, що бджолосім'ї рояться в два рази рідше, якщо льоток вулика дивиться в північну сторону.

АКТИВНИЙ ПЕРІОД ЖИТТЯ БДЖІЛ
У день першого весняного обльоту бджіл при температурі близько +10' в тіні руберойд знімається, а вулик обертається поліетиленовою плівкою для утеплення та акумулювання сонячної енергії. Плівка не знімається до кінця травня. Виймається і чиститься піддон. Підмор здається на аналіз в ветбаклабораторію.

Про підготовку бджіл до зимівлі
Підготовку бджіл до зими починають заздалегідь. У кожного пасічника на цей рахунок свій підхід, свій навик. Ось, наприклад, що пропонує Старков А. з Московської області. У Підмосков'ї перші кроки з підготовки до зимівлі роблять вже в середині липня, коли йде на спад цвітіння липи, але хабарів ще досить сильний.


   2010